InstaWeb THT Edition [Hatasız] [Açık Kaynak] [Yeni Tema] //yspaksoy

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Herkese teşekkürler Teşekkür sayısı 200 Olunca paylaşılacaktır. Teşekkür edince link veya şifreyi vermeyeceğim. Dosyayı daha yüklemedim. O yüzden link ve şifre istemeyin lütfen.

TurkHackerS38

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
388
0
Dünya
Kardesim bu tesekkur olayi nedir ? Anlam veremiyorum size madem bi iglik yapacaksiniz tesekkur vermeden bilmem ne yaziyorsunuz ayip oluyor. Sen paylasirsin kullanan adamin gonlunden tesekkur etmek gecerse tesekkurunu verir. Bu arada tesekkur olayi cogu konularda moda olmus 1 milyon falan tesekkur alinca emekli yapiyorlarda bizimmi haberimiz yok. ( Surekli konuya yazi yazarakda ayrica post kasiyorsun)

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Kardesim bu tesekkur olayi nedir ? Anlam veremiyorum size madem bi iglik yapacaksiniz tesekkur vermeden bilmem ne yaziyorsunuz ayip oluyor. Sen paylasirsin kullanan adamin gonlunden tesekkur etmek gecerse tesekkurunu verir. Bu arada tesekkur olayi cogu konularda moda olmus 1 milyon falan tesekkur alinca emekli yapiyorlarda bizimmi haberimiz yok. ( Surekli konuya yazi yazarakda ayrica post kasiyorsun)

Post kasmak için yapmıyorum destek olmak için yapıyorum bu bir. ikincisi teşekkür olayı emeğimizin belli olması için yaptığımız bir olay. Yani teşekkür etmeden paylaşsaydım millet bunu hemen başka yerden paylaşacak ve primini kasacaktı. Ne kadar iyi yürekli insanlar olsa da kötü insanların sayısı da az değil. Şimdi ise emeğim ve ismim belli olacak. Bunu paylaşanın ilk kişi ben olduğumu anlayacaklar. Yoksa teşekkürsüz de paylaşabilirdim ya da hiç paylaşmayabilirdim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.