InstaWeb THT Edition [Hatasız] [Açık Kaynak] [Yeni Tema] //yspaksoy

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Hazır Yeni Bu Günde Çıkabilir ?
İşte izin gelirse saniyesinde güncelleyeceğim. her şey hazır.

Hocam Yeni Sürümü Bekliyorum.
inşallah gelecek.
Hocam takipçi gönderimi ve loginde sorun yok değil mi, denediniz mi? Ayrıca scripti siz mi kodladınız öğrenebilir miyim
Takipçi gönderimi artık proxy ile yapılıyor yani proxy ile sorunsuz gönderim yapabilirsiniz. login sorunsuz artık denedim dosyayı yapmadan önce. 3.9.5 sürümünü kendim düzenledim. ben kodlamadım ama versiyona uygun düzenledim diyebilirim.

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Değerli THT Üyeleri. Sizler için uzun uğraşlar sonucu linkleri güncelledim. Lütfen bana destek olmak için "Bana destek için burdan indirebilirsiniz" yazısından indirin. Daha fazla yeni yazılım için maddi imkanlar sağlar bu bana. Şimdiden yapacağınız destekler için teşekkürler. Kurulum konusunda yardımcı olmaya çalışacağım. Login sorunu yoktur. Sorun alıyorsanız ya user yoktur sizde ya da sunucunuzda hata vardır. Diğer konularda destek vermeye çalışacağım. İyi forumlar.

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
http 500 eror

Değerli THT Üyeleri. Sizler için uzun uğraşlar sonucu linkleri güncelledim. Lütfen bana destek olmak için "Bana destek için burdan indirebilirsiniz" yazısından indirin. Daha fazla yeni yazılım için maddi imkanlar sağlar bu bana. Şimdiden yapacağınız destekler için teşekkürler. Kurulum konusunda yardımcı olmaya çalışacağım. Login sorunu yoktur. Sorun alıyorsanız ya user yoktur sizde ya da sunucunuzda hata vardır. Diğer konularda destek vermeye çalışacağım. İyi forumlar.

hocam http 500 hatası alıyorum php 5.6 olması na rağmen bide lisans key cron job yerine nasıl lisans cron job alacaz

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
lütfen dosyayı değiştirmeyin. aksi halde bu hatayı alırsınız.

500 hatası alıyorum script kurulumunu eksiksiz yaptım fakat canımı sıkan şu sorunsuz yazıyorsunuz fakat nerdeyse tamamı sorunlu scriptlerin lütfen düzgün paylaşım yapın benim canımı sıkan bunca insan deniyor ümitle canları sıkılıyor

yspaksoy

Moderatör tarafında düzenlendi:

'BLACK'

Uzman üye
25 Mar 2018
1,317
2
//İNSTAGRAM
500 hatası alıyorum www.takipcihani.com/Deneme script kurulumunu eksiksiz yaptım fakat canımı sıkan şu sorunsuz yazıyorsunuz fakat nerdeyse tamamı sorunlu scriptlerin lütfen düzgün paylaşım yapın benim canımı sıkan bunca insan deniyor ümitle canları sıkılıyor

yspaksoy

Hocam bunu herkes biliyor ki ücretsiz sorunsuz bir script bulamazsınız. Ben satın aldım bir yerden ucuza ve memnunum :)) Fakat yorum butonunda ufak bir sıkıntı vardı sanırım :))
Edit: 500 hatasının hosting kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
Hocam bunu herkes biliyor ki ücretsiz sorunsuz bir script bulamazsınız. Ben satın aldım bir yerden ucuza ve memnunum :)) Fakat yorum butonunda ufak bir sıkıntı vardı sanırım :))
Edit: 500 hatasının hosting kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

burdan piyasadaki ücretsiz scriptin birini düzenleyip kullanıyorum login ve begeni takipci atmada sorun yok tek sorun yorum atmıyor. piyasadaki scriptleri takip ediyorum yorum atanı varmı diyede kodları incelicem sorunu çözücem satın almak huyum değil düzeltip kullanmayı tercih ederim haklısın piyasada yok çalışan fakat ne bu paylaşımlar millete ümit vermeler

'BLACK'

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
500 hatası alıyorum script kurulumunu eksiksiz yaptım fakat canımı sıkan şu sorunsuz yazıyorsunuz fakat nerdeyse tamamı sorunlu scriptlerin lütfen düzgün paylaşım yapın benim canımı sıkan bunca insan deniyor ümitle canları sıkılıyor

yspaksoy

sitendeki script kime aiit

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.