InstaWeb THT Edition [Hatasız] [Açık Kaynak] [Yeni Tema] //yspaksoy

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Destekleriniz için teşekkürler. Teşekkür sayısında indirme yaptık ve 150 olarak karar verdik. Haydi bastırın ve yapalım.

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,335
32
setxkbmap tr
Pazarlıkla Aynı Şey 200 Teşekkür Atın Bende İndirme Linkini Verem Size...

Bu Yaptığın emeğinin Karşılığını Almak Değil Dostum, Zorla emeğine Teşekkür ettirmek.

s60v3

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
359
0
Almanya
minimum 3 güne anca gelir o kadar teşekkür,ayrıca bu özellik insanlara birşeyler vermenin karşılığında alınması için yapılmadı tam aksine faydalı birşeyler yaptığında insanların seni teşvik amaçlı mutluluklarını göstermesi için yapıldı,yönetimden de bunlara bir düzen getirilmesini ve artık bu türlü konulara yer verilmemesini istiyorum.

BirdMan

Yeni üye
9 Ara 2017
37
0
28
Adana
Artık Şu linki verirmisin Emeğinin Karşılığını almıyosun emeğinin karşılığını zorla alıyorsun

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,844
5
Bu panelde varmı bilmiyorum ama eski panelde giriş yapınca 5 kişiyi otomatik takip ediyordu onu nasıl kaldırabiliriz

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Link vermiyorum. Eski panel sorunları ile de ilgilenmiyorum. Emeğinin karşılığı olmalı diye teşekkür istiyorum yoksa istemem. Bi de benim olduğu anlaşılsın diye.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.