İnstgaram Hesap Hacklemek

D14N

Yeni üye
12 Haz 2019
33
0
Chinese
-İnstagram Hesaplarını Nasıl Hacklerim ?

Herkeze merhaba ben D14N bu konumda sizlere nasıl instagram hesapalrını hackleyebilirm sorularının yanıtı vericem.Pek fazla böyle konu açmakla ilgilenmiyorum.Eğer bir kusurum olursa affola.

Hiçbir hesap %100 hacklenemez.

Arkadaşlar 2 yöntem var 1-Phishing(Oltalama) 2-Brute Force(Kaba Kuvvvet) bu konumda 1. yöntem yani phishingi anlatacağım

-Phishing(Oltalama)

Phishing, İngilizce’de “balık tutma” anlamına gelen “Fishing” sözcüğünden üretilmiş bir terimdir. Kötü niyetli kişiler tarafından yapılan çevrimiçi kimlik ve veri avı bu şekilde adlandırılır..

- Nasıl yapılır ?

1-İşimiz için SUNUCU(HOSTİNG) ve ALANADI(DOMAİN) gereklidir.Yapacağımız işlemde hedefe instagram yetkilisi gibi davranıp hesabını ele geçireceğiz.Fake scriptler bizim işimize yarıyacak.Alıdğımız alan adı instagramverify,instagramcopyright vs ...(Bu kısım kullancağınız scripte göre değişir.Ben konuyu mavi tik scripti üzerinden anlattığım için bu tarz .) gibi olacak.Ve domainimizi sunucuya bağlyacağız.Peki aldık felan ne atacağız sunucuya arkdaşlar internet üzerinden instagram mavi tik script, istagram telif scripti yazarak bulabilirsiniz.Sitemizi kurduk hazır.

2-Fake mail acacağız. Örn: [email protected] , [email protected] gibi.Fake malimizi oluşturduk.Hedeflerimize sitemizi nasıl göndericez. Nasıl giriş yaptırıcaz.Arkadaşlar aşağıya koyduğum gibi mail taslakları yapacaksınız.İnstagramda mobilde bildiğiniz gibi insanlar profiline eposta koyuyor oradan eposta toplayın aşağıdaki taslak gibi bir taslak atın butona sitenizi ekleyin.(Hazır taslaklar var fakat bir çok kişi kullandığı için google atılan maili spam klasörüne düşürüyor ve kurbanımız göremiyor.Bunun için kendiniz hazırlayın derim.)

ZCCl0.png

QG7o8h.jpg

Üsteki şekilde mail bulduk mailleri topladık ve yolladık.Herhangi bir girişte genelde sunucuya kajsdkjas.txt şeklinde txt gelir.Oradan girip düşen hesapları alabilrisiniz.

Konuda çok az bir kısım alıntı.Konuya teşekkür bırakmayı unutmayın

Zenkai085

Yeni üye
5 May 2020
11
0
Ben şunu sormak istiyorum gördüğümüz büyük hackerler istediği her hesabı alabiliyor biz eğer kişinin koyabileceği şifreleri biliyorsak kaba kuvvet uyguluyoruz veya phishing yapıyoruz bu büyük hackerler nasıl alıyo hesapları çalacağı kişiye gidip knk şu linke bi bas mı diyor şimdiden cevap için teşekkürler

D14N

Yeni üye
12 Haz 2019
33
0
Chinese
trojanı da anlatın madem

Musait olduğumda açacağım

Ben şunu sormak istiyorum gördüğümüz büyük hackerler istediği her hesabı alabiliyor biz eğer kişinin koyabileceği şifreleri biliyorsak kaba kuvvet uyguluyoruz veya phishing yapıyoruz bu büyük hackerler nasıl alıyo hesapları çalacağı kişiye gidip knk şu linke bi bas mı diyor şimdiden cevap için teşekkürler

Merhaba güzel kardeşim 'hackerliklar' kelimesinin pek doğru olduğunu düşünmüyorum. Hackerlar kelimesi siber ağ ve güvenlik uzmanı tarzı bir şey oluyor emin değilim yani hesap çalan hacker değildir. . Konudada belirttim dediğin insan karşıya güven verenn yani sosyal mühendisliği iyi olandır benim gözdümde. Öyle büyük hesaplar çalan vs çoğunu tanışmasakta biliyorum. Geneli fshing kullanıyor. Bizden tek farkları daha inandırıcı bir şekilde yapıyorlar. 1 yol daha var üstte bir yerde kardeşimde belirtmişti bir sonraki konum olan trojan virüsü var takipte kalırsan haberdar olursun.

Knk. Nasil yaptın ya

Güzel kardeşim üstte verdiğim bilgileri güzelce oku nasıl yapılğını idrak etmek gayet kolay zor bir dilde anlatmadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zenkai085

Yeni üye
5 May 2020
11
0
Merhaba güzel kardeşim 'hackerliklar' kelimesinin pek doğru olduğunu düşünmüyorum. Hackerlar kelimesi siber ağ ve güvenlik uzmanı tarzı bir şey oluyor emin değilim yani hesap çalan hacker değildir. . Konudada belirttim dediğin insan karşıya güven verenn yani sosyal mühendisliği iyi olandır benim gözdümde. Öyle büyük hesaplar çalan vs çoğunu tanışmasakta biliyorum. Geneli fshing kullanıyor. Bizden tek farkları daha inandırıcı bir şekilde yapıyorlar. 1 yol daha var üstte bir yerde kardeşimde belirtmişti bir sonraki konum olan trojan virüsü var takipte kalırsan haberdar olursun.

Peki birini kandırabilmenin en iyi yöntemi nedir mesela ben bi edit sayfasını alacağım ve ona editlerimi görmesi iiçin phishing ile bir link attım fakat hesabını girmedi görmeme gerek yok dedi bu durumda ne yapabilirim?

D14N

Yeni üye
12 Haz 2019
33
0
Chinese

Peki birini kandırabilmenin en iyi yöntemi nedir mesela ben bi edit sayfasını alacağım ve ona editlerimi görmesi iiçin phishing ile bir link attım fakat hesabını girmedi görmeme gerek yok dedi bu durumda ne yapabilirim?

Merhaba hayırlı ramazanlar. Hesabın sahibi ile arkadaş olun ona güven verin her zaman elinizde bir trojan dosyası olsun mesela şöyle yapabilirsiniz: Kanki bende modlu whatsapp var mesajlar okunduğunda felan okundu bilgisi gitmiyor silinen storyler görünüyor vs vs adamda bu dosyası istiyecek sizde vereceksiniz. Ardıdan adam instagram olduğu için gereken izinleri verecek trojan virüsü sayesinde gelen sms dahi her şeye size gelecek. Bu şekilde hesab ele geçirebilinir. İyi forumlar :)

Zenkai085

Yeni üye
5 May 2020
11
0
Merhaba hayırlı ramazanlar. Hesabın sahibi ile arkadaş olun ona güven verin her zaman elinizde bir trojan dosyası olsun mesela şöyle yapabilirsiniz: Kanki bende modlu whatsapp var mesajlar okunduğunda felan okundu bilgisi gitmiyor silinen storyler görünüyor vs vs adamda bu dosyası istiyecek sizde vereceksiniz. Ardıdan adam instagram olduğu için gereken izinleri verecek trojan virüsü sayesinde gelen sms dahi her şeye size gelecek. Bu şekilde hesab ele geçirebilinir. İyi forumlar :)

Teşekkür ederim,fakat trojanla hesabı alabiliriz evet ama adam instagram hesabından hiç çıkmıyorsa bize kişinin bilgileri yine geliyor mu bi bilgim yok çünkü.Bu arada size de hayırlı ramazanlar dilerim.

D14N

Yeni üye
12 Haz 2019
33
0
Chinese
Teşekkür ederim,fakat trojanla hesabı alabiliriz evet ama adam instagram hesabından hiç çıkmıyorsa bize kişinin bilgileri yine geliyor mu bi bilgim yok çünkü.Bu arada size de hayırlı ramazanlar dilerim.

Kanka biraz trojan hakkında araştırma yaparsan anlarsın. Pek idrak edememişsin sanırım trojanı bir çok forumda ve sayfalarda bulunuyor trojan nedir nasıl kullanılır tarzında araştırma yaparsan. Blabilirsin hayırlı sahurlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.