internet bağlantı sorunu....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

santral_1789

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
372
0
ankara-urfa
arkadaşlar ben bizim komşudan net çektim...kablolu tabi....mesafe biraz uzak...benim laptop çok güzel bağlanıyor..ama masaüstü pc sabah erken ve akşam geç vakitlerde girebiliyor...gündüz hiç girmiyor...alt köşede net simgesi(iki monitör) yanıp sönüyor... format attığım halde olmadı..nasıl yapabilirim acaba.....yardım bekliyorum..bi yardımcı olsanız
özellikler....
pentium(d)
512 ram
hız 2.8
xp yüklü...:confused::confused:

//Sorun çözüldüğü için konu Kılıtlenmiştir...

Bölüm Sorumlusu

Son düzenleme:

latiff

Uzman üye
10 Haz 2009
1,876
0
Konya
15979469_0.jpg

p2p-sample.jpg

17A1955A84EE486FB8CF6973220E0906.jpg

usb lash da alabilirsin

sonra cekmes se gucleendirirsin

wireless anteni - Google Görseller

sen arastır bi arkadasım
http://img.donanimhaber.com/upfiles/8763/17A1955A84EE486FB8CF6973220E0906.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.