İnternet Cafe(Dosya aktarma Ücretli)

17 Nis 2015
144
0
İyi günler herkese başlıkta belirttiğim gibi bizim burda bir internet cafe var filmleri vs. dosya aktarımını belli bir ücretle yapıyor.Bunun için bir çözüm varmı bir program vs. dosyayı aktarırken bu filtrenin çalışmaması için?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
İyi günler herkese başlıkta belirttiğim gibi bizim burda bir internet cafe var filmleri vs. dosya aktarımını belli bir ücretle yapıyor.Bunun için bir çözüm varmı bir program vs. dosyayı aktarırken bu filtrenin çalışmaması için?
Dosyayi mail ile gonderme şansın yokmu ? Kendi mailine gene ayni maili yazarak kendi kendine atabilirsin yada yandex disk hesabi ac oraya upload et

17 Nis 2015
144
0
Dosyayi mail ile gonderme şansın yokmu ? Kendi mailine gene ayni maili yazarak kendi kendine atabilirsin yada yandex disk hesabi ac oraya upload et

Öyle atabilirim ama yine dosyalar yüksek mb olduğu için tekrar indirirken yine uzun süre beklemem gerekir

Anladım görmeden bir şey diyemem programı suspend etmeyi dene :RpS_lol:

Bu şekilde bir ekran geliyor bunu nasıl inaktif edebilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Hocam görev yöneticisini açıp, kafenin sahibinin orada (en azından ana bilgisayarın başında) olmadığı sırada AKINSOFT CafePlus programını kapayıp yazdırmaya başlıyorsun. Bu arada görev yöneticisin kapatmayı unutma. Belli olmasın diye de oyuna falan giriyorsun. Eğer olur da sistemde, senin bilgisayarının olmadığını görüp yanına gelirse bir şeyden haberinin olmadığını söyle, şu filmi atıp o sırada oyun oynamak istediğini söyle ve o kota sisteminden haberin yokmuş gibi davran. Adam silmeni rica ederse de kibar bir dille altı üstü bir film olduğunu dile getirirsen anlar, en azından ben öyle düşünüyorum.

manga4404

Katılımcı Üye
21 Tem 2009
262
4
TeHeTe
ben ergenlik çağlarımda flashıma adult videolar atmak için bi yöntem bulmuştum kayıt defterinden bişeyleri değiştiriyordum hiçbir ücret yansımıyordu ama şimdi unuttum bi araştır googledan

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
Kardes baslat calistir regedite fln gryordu orda 1 diye bi deger vardi onu 0 yaptim ve cok kolay kopyalama yapyon kesin cozum. gecen arkadasim yapti gozumun onunde ve net kafe sahibinin ruhu dahi duymuyo

17 Nis 2015
144
0
Kesin çözümü bilen birisi var mı acaba internetim sınırlı olduğu için cafe'den film falan atıyorum.Normalde üni'de okuduğum için memleketteki eve internet alamıyorum maalesef yazın geldiğim için.Biliyorsunuz Ramazan Ayı'ndayız vakit zor geçiyor güncel filmleri olan cafe'de ücretli atılıyor görselde ki gibi olay var sorunu çözebilecek biri var mıdır?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.