İnternet Cafe' ye Log veya Rat atma !

KARG4SA

Yeni üye
5 Haz 2016
45
0
İstanbul
Öncelikle Selamün Aleyküm.Bizim mahallede birin İnternet cafe var kazıkçı bende oraya Rat veya Log atmak istiyorum ama pc de deep freeze var sizce nasıl yapabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
çok düşünmüştüm bende log atıp hesapları felan çalıcaktımda bulamadım deep freeze windows serverinden etkisiz bırakamyı dene ben öyle yapmıştım varsa başka yöntem söyleyin her net kafe de oluyo

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Abi bana 50 kuruşluk atsana deyince adam size yok olmaz diyor sonra hakediyor. :D
Ne muhabbetin olabilir bjr samimiyet kurmadigin surece internet kafeci ile ver parani geç otur :)

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
mesela bizim burda 7 ye giden çocuk geldi abi 1 saat dedi verdi parayı oturdu masa dondu adam çocuga vurdu 2-3 tane kovdu 2 dk sonra düzeldi masa deyermiydi şimdi o küçücük çocugu aglatmaya

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
O zaman o adamı çok kantarlamışsıniz gülüm şahsen ben benim dükkanda bırak kendim vurmayı yanindakinle kavga etmesine bile musade etmiyorum.. :)
Öyle yaoana böyle sanaldan bir halt etmeyeceksin. OdunSpor keser onu ... :)

harribarri14

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
577
0
-EVREN-
ilk cafe hackımı hatırlıyorum bi keyloger vardı sabah bi masa acıyodum atıyodum masya keylogeri akşam gelince tekrar acıyodum tüm hespalar bende :ASdvasd ulan ne günlerdi özledim eskiyi

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
boko-haram_1028846.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.