internet cafede cafe sahibinin sizin bilgisayarı kullanma saatini silmek

akrep_0909

Üye
15 Ağu 2008
76
0
ben bunu daha once denedım bızım buradakı Cafeler hepsı gorev yonetıcısını kaldırmıslar yanı bos hıc bısı gozxukmuor nasıl olacakk

_emax_

Yeni üye
6 Şub 2009
49
0
yaw kardeş sen böle diyorsunda internet cafelerde. ctrl+alt+delete yaptığın zaman cafelerde işlemler alanı gözükmezz. çünkü pc ler ana bilgisayara bağlıdır. İşlemler görünmez yani dediğin imkansız bişey. bence cafeye git bi bak.

Beksi

Üye
20 Nis 2009
155
0
İstanbul
Düzeltemez baska yerden caldıklarını buraya kopyalıyo likde bozuk cıkınca nerden düzelticek:=) Böle konu acmalara gerek yok kendi emeğiniz varsa acın bi yerlerden calıp kopyalamakla hacker olunmaz lamer bunlar okadar diyorum:=)

The Eagle

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
839
0
Adana
ewet arkadaşlar ilk önce" Ctrl+Alt+Delete " basıyoruz yani görev yöneticisini açıyoruz.
" EXE " dosyalarının bulunduğu " işlemler " kısmına gırıyoruz buradan " r_server.EXE " dosyasını bulup işlemi sonladır yapıyoruz..artık sizi göremez...(tabi belki tüm inter net cafelerde yoktur) ve göremediği için de saatinize bakamaz

kolay gelsin

bol bol oynamalarYorumlarinizi bekliyorum emege saygi akınsoft gibi bagzi internet işlemcilerinde olmaz sölemedi demeyin ama %95inde oluyor

yorumlarınızı bekliyorum + rep lütfen

yha kardeşim tmm ama gıcıklık bi yana haram bi yana lütfen bu yazıyı kadırırmısın:(

chatlaq_ferhat

Yeni üye
26 Tem 2009
11
0
Bnce Sacmalık..İnternt Cafe Açan Kişi Pclerle İlgilenir Ve O dediqin şeyi yapınca pcyi qöremez ana pcden direk cafe sahibi o pcye yönelir bi sorunmu var die :S nese Basit Seyler Bunlar.. K.qelsin..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.