İnternet Cafe'den Flash'a Nasıl Oyun Atabilirim ?

sefecefe

Katılımcı Üye
19 Haz 2014
458
0
internet kafene gidersin istediğin oyun/dosya konumunu aç oradaki dosyaları bir klasöre kopyala bilgisayarına yapıştır o klasörü kısayoldan oyunu aç :D

R3-KC4H

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
617
0
kardeş indir ondan iyi ben birinde 32 gb'lık flaşı internet kafeye goturdum oyun atmak için.
flaşı kasaya taktım pc okumadı neyse dedim atmadım eve bi geldim flaş gitmiş flaşı engelleyen bi yazıllımmı koymuşlar artık kasaya anlamadım flaşı çürüttü usta gözümün önünde gitti 32 gb'lık flas :D :D :D

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Arkadaşlar bilmiş ayağına yatıp kopyala yapıştır diyorsunuz da internet kafe sistemlerine baktınız mı hiç?
Öyle Ctrl c v gibi olayı düşünüyor adamlar.

Wesley01

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,907
0
'774852'
Büyük ihtimalle yasak vardır ama ben sana kendı buldugum bir sistemi anlatayım.
istediğini oyunu Mediafire ye at (10Gb bedava boş alan veriyor :) ) mediafireye kayıt olman lazım!
yükleme tamamlandıktan sonra eve gittiginde yine kendı mediafire hesabına girip oyunu oyunu Pcine indir bu kadar basit :D

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Büyük ihtimalle yasak vardır ama ben sana kendı buldugum bir sistemi anlatayım.
istediğini oyunu Mediafire ye at (10Gb bedava boş alan veriyor :) ) mediafireye kayıt olman lazım!
yükleme tamamlandıktan sonra eve gittiginde yine kendı mediafire hesabına girip oyunu oyunu Pcine indir bu kadar basit :D

Direk oyunun setuplı tertemiz halini indirsin netten :)

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
"regedit.exe">>HKEY_LOCAL_MACHINE>>system>>currentcontrolset>>control>>system>>storagedevicepolicies>> write protect değerini "0" yapacaksın. engel kalkar diye tahmin ediyorum.

TC Sanalika

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
761
0
Nereye...
gençler o kadarda mal değilsiniz herhalde internet cafeden diyor adamda bilior herhalde dosya konumundan açıp kes yapıştır yapmayı

internette deep freeze var
flash okumuyor bazı internet cafeler
varda çok sorun var bununla ilgili

bununla ilgili konumda deep freeze şifre kırma yöntemi var
araştır biraz diğer konularıda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.