İnternet Hızı Hakkında

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Merhabalar... 3 Gündür İnternetim Çok Yavaş Ve Sebebi Ddos Yiyorum Ve Ddos Yememin Sebebi Büyük İhtimalle Rat Yedim Ve İşin Garip Tarafı 3-4 Tane Antivirüs Programıyla Tarattım PC'yi Fakat Virüs Bulamıyor İP Adresimi Değiştirdim Ve Hala Ddos Yiyorum Adam Sanki Kasıtlı Yapıyor Nezaman Video Açsam Ddos Atıyor Veya Nezaman Birşey İndirsem Ddos Atıyor Ne Yapıcam Ben Formatta Atamıyorum PC'yi Tek Ben Kullanmıyorum Bizimkilere Söylesem Atar Gider Yapçaklar Ve RAT'ı Yeni Yememiş Olmam Beni Tedirgin Ediyor Çünkü 3 Gün Önce Hiçbir Şey İndirmedim.

Not: Ddos Yememin Sebebi Rat Çünkü Adam İP Adresimi Sürekli Olarak Rattan Alıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Blackdark1597

Yeni üye
14 Mar 2017
45
2
İstanbul
Merhabalar... 3 Gündür İnternetim Çok Yavaş Ve Sebebi Ddos Yiyorum Ve Ddos Yememin Sebebi Büyük İhtimalle Rat Yedim Ve İşin Garip Tarafı 3-4 Tane Antivirüs Programıyla Tarattım PC'yi Fakat Virüs Bulamıyor İP Adresimi Değiştirdim Ve Hala Ddos Yiyorum Adam Sanki Kasıtlı Yapıyor Nezaman Video Açsam Ddos Atıyor Veya Nezaman Birşey İndirsem Ddos Atıyor Ne Yapıcam Ben Formatta Atamıyorum PC'yi Tek Ben Kullanmıyorum Bizimkilere Söylesem Atar Gider Yapçaklar Ve RAT'ı Yeni Yememiş Olmam Beni Tedirgin Ediyor Çünkü 3 Gün Önce Hiçbir Şey İndirmedim.

Not: Ddos Yememin Sebebi Rat Çünkü Adam İP Adresimi Sürekli Olarak Rattan Alıyor

sen rat yediğine yada ddos atıldığına eminmisin?? altyapın düşük ve akk n dolmuştur her interneti yavaşlayan rat yada ddos yemiyor bizde internet kullanıyoruz sıkıntın varsa abonesi olduğun kuruma başvur baktın olmadı sonra burda konu aç

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Kota Dolmadı Ve Tekrar Söylüyorum Kota Dolsa Her Dakka İnternet Yavaşlar Onu Geçtim İnternet Yavaşladığı Zaman netstat -an -p tcp Yazdığımda cmdye Belli ipden Syn Paketleri Geliyor.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Son Zamanlarda THT Formu Dışında Bir Uygulama İndirdiysen Kesin Rat Yemişindir Artık Resmie Bile Rat Gömüyorlar Üstad :)
THT'den 2-3 Tane Dosya İndirmiştim Zaten 1i txt Uzantılı Biri Oto İnsta Hesap Açıcı Falandı Sonrasında Böyle Oldu PC Virüstotalde Tarattım İndirdiklerimi Sorun Yoktu Virüs Görmedi... Antivirüslerde Görmüyor...

ananimus

Üye
19 Ağu 2017
139
0
dosya linklerinin altındaki virustotal sonucuna guvenmiyorum taramaları kendimiz teyid etmemiz gerek aynı isimde virussuz dosyayı taratıp göstertiyo olabilirler malum sosyal mühendislik :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.