İnternet Hızını 500Mb+ Yapma 2016 [İnterneti Hızlandırma]

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Beyler adama bu kadar yüklenmek yerine emeğine saygı göstermenizi dilerim. Adam bunu paylaşarak para kazanmıyor başka konudan okumak isteyen başka yerden okusun yapsın ne farkeder. Emek varsa saygıda olmalı. Bu herkes için geçerlidir sizde konu açtığınızda aynısıyla karşılaşmanızı istemem.

BoZKuRT1771

Katılımcı Üye
25 Nis 2012
573
0
İstanbul
Konu daha önce 3-4 kere daha açıldı ve başlık yanlış...
Bu sizin internet hızınızı arttırmaz asıl olan hızlı internete sahip bir pcye bağlanırsınız.
ve kullandığınız internet hızı düşük ise karşı taraftan alacağınız verimde düşer...
yani 1mbps internetiniz var ise karşı pcden 4k video izleyemezsiniz he illede izlicem diyorsanız
5 fps'e yada karanlık bir ekrana göz yumarsınız...

Konuyu kötülemiyorum sadece gerçekler bunlar abartılacak bir şey yok...
Zaten asıl amacı arkadaşlarınızı toplayıp film izleyip muhabbet çevirmek...

ömer kara

Üye
31 Ağu 2008
97
0
ellerine sağlık sağolun . valla ben modem ayarları ile bile uğraştım. hız ttnet arttırmayınca gerisi hikaye yükselmiyor

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Bir elim rahat durmuyor arkadaş :D bilgisayarın dosyalarını falan kurcalıyorum şuan bir tane dosya indirmeyi deneyim dedim sanal server üzerindeki pcye iniyormuş sistem dosyalarını kurcalıyorum linux ubuntu sistemin :D

Son düzenleme:

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Güzel bir paylaşım eyvallah. Bunun bir sınırı var mı acaba ya da dilediğim kadar kullanabiliyor muyum? Teşekkürler.

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
nMlVJN.jpg
Şaka gibi hız ve upload hızı biz 2 mbps de sürünelim yıl olmuş 2016

Barskur

Üye
6 Ağu 2012
162
0
bunu ben ilk paylaşmıştım konumu sildiler dolandırma milleti dediler. helal olsun adama göre muamele.

hasta5555

Üye
2 Nis 2013
208
0
Merhaba hocam 569 dowland 936 upload var güzel ama indirdiğimiz dosyları kendi pcye nasıl hızlı bir şeklide çekeriz ?

WronQExecutive

Uzman üye
21 Kas 2015
1,440
5
UNDEFINED
Forumda kaç defa verildi bu biraz araştırma yapıp öyle konu açın.

Evet kardeşim forumda paylaşılmış olabilir ama ben bu adam sayesinde gördüm bu internet hızını arttırmayı ? bu adam paylaşmasaydı ben göremezdim veya benim gibi bilmiyenler göremezdi ? kendi adına konuş ve biliyosanda forumda paylaşıldı demene gerek yok gerekli yetkililer yapar.

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Dostum ama şöyle düşün. Sen 4k video açtığında senin internetin 4k izleyecek kadar hızlı değilse görüntü kalitesi yine bozuk olacak sende :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.