internet hizini bölme

CrawlerTR

Üye
17 Tem 2012
69
0
Merhaba arkadaşlar.. Ben apartta kalan bir öğrenciyim. Artik aparttaki insanlar nasil kullanıyorsa interneti google i açmak icin 30 sn bekliyorum. Apartin interneti 16 MBS 16 daire 4 katli her katta bir modem var ancak isteyen istediği kattaki modeme baglanabiliryor. Benim istedigime gelirsek internetin bir bölümünü oda arkadasimla kendime özel yapmak istiyorum. Ornegin internetin 6 MBS sini kendimize ayirmak mümkün müdür ?

Snowtr

Katılımcı Üye
13 May 2013
378
0
İzmir
bende bi soru sorayım bu konuyla ilgili tamam agı bölemiyoruyz ancak kısıtlama yapamazmıyız. ben evde yapıyorum mesela ev arkadaşım cok asırı birşeylar yapıyorsa android dsploid prgramı ile onun internete girmesine engel oluyorum net bana kalıyor :) ( ona pc sinin bozuk olduguna inandırdım yeni pc almak zorunda kaldı vicdan azabı çekiyorum bundua belirteyim .s .s )
bu program gibi pc için programalr yokmu agdaki cihazlardan listeden seçtiğin adamın netini kessin zahmetli bir iş ama yapcak bişi yok.

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
23
bende bi soru sorayım bu konuyla ilgili tamam agı bölemiyoruyz ancak kısıtlama yapamazmıyız. ben evde yapıyorum mesela ev arkadaşım cok asırı birşeylar yapıyorsa android dsploid prgramı ile onun internete girmesine engel oluyorum net bana kalıyor :) ( ona pc sinin bozuk olduguna inandırdım yeni pc almak zorunda kaldı vicdan azabı çekiyorum bundua belirteyim .s .s )
bu program gibi pc için programalr yokmu agdaki cihazlardan listeden seçtiğin adamın netini kessin zahmetli bir iş ama yapcak bişi yok.

Kablosunu sök internet yok de ozaman. :)

emrahh74

Üye
10 Eki 2009
51
0
Ankara
Merhaba arkadaşlar.. Ben apartta kalan bir öğrenciyim. Artik aparttaki insanlar nasil kullanıyorsa interneti google i açmak icin 30 sn bekliyorum. Apartin interneti 16 MBS 16 daire 4 katli her katta bir modem var ancak isteyen istediği kattaki modeme baglanabiliryor. Benim istedigime gelirsek internetin bir bölümünü oda arkadasimla kendime özel yapmak istiyorum. Ornegin internetin 6 MBS sini kendimize ayirmak mümkün müdür ?

Aynı durumdayız kardeşim. Dediğin gibi bir program var mı bilmiyorum ama ben Scan programlarıyla MAC adreslerini taratıp , modemden filtreliyordum. Bi süreliğine tabi.

grainss

Katılımcı Üye
2 Ara 2007
578
0
16 bence 16 daire için yeterli bir hız ve kablolu kullanırsanız eğer hiçbir sorun da yaşamzsınız hız konusunda. insanlar en fazla film izliyor netten çoğu zamansa facebook skype falan okadar veri harcamıyolar. Kablosuz hep sıkıntı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.