İnternet kafe süre uzatma 1 DKDA

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
2.KONUM(ÖNLEMİ AŞMA PART 2)
http://www.turkhackteam.net/bilgisa...erdigim-gibi-internet-cafe-hack-part-2-a.html
BAŞLANGIÇTA
Öncelikle kullananların kendi sorumluluğundadır.Sadece eğitim amaçlıdır.İnternet kafe sahipleri vb gibi.
UYGULANIŞI
1-Masa açtırın.
2-Başlat-Çalıştır-Cmd
3-tasklist yazın
4-Üstte pid adlı bir bölüm var.Oradan McCafee ise Mccafeenin (Kısaltılmış yada farklı ada konulmuş olabilir ama anlarsınız) Handycafe ise handycafenin kısaca hangisini kullanıyorsa onu bulun.1 sütünda exeleri gösterir.
5-Bulduğunuz exenin yanındaki Pid (console un solundaki) numarasını
Şu şekilde yazın:tskill pidnumarası
Örnek:tskill 2008
NOT:HER BİLGİSAYARDA İNTERNET CAFE SİSTEMİNİN PİDİ FARKLIDIR.
1 DKDA İnternet sınırından kurtulduk...
Sorular:
1-Denendimi?
Cevap:Evet,bizzat tarafımca denendi ve sorunsuz çalışıyor.
2-İnternet kafenin ana pccinde işlemi yaptıktan sonra Pcmiz nasıl gözüküyor.
Cevap:Aynı şekilde gözüküyor.1 saat otursanız dahi sistem ne zaman kapatılırsa o zamanki para kadar ödeniyor.
3-Yanlış birşey yaparsak nolur?
Cevap:Eğer önemli bir exeyi kapatırsanz ekran kararmasına kadar gider reset atarsanız düzelir.
4-Peki her sistemde çalışır mı?
Cevap:Evet çalışır.
5-Peki,Adam yaptığımızı anlar mı nasıl anlamaması sağlanır?
CEVAP:İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA VE BENİM TAVSİYEM BLÜMÜNÜ OKUYUN.
İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA
Evet,Asıl bölüm işlemi yaptınz ve artık gitmek istiyorsunuz.Napcaksıız.Eğer eski haline dönmezse bilgisayar kapanmaz adamın bilgisayarında pc açık gözükür ve sopayla döver sizi.
Yapmanız gereken Pcyi resetleyin Handycafe akınsoft vs. ne ise geri gelecektir.Ve adamda süreniz bitmiş ve kapanmış olarak gözükecektir.
//EDİT BENİM TAVSİYEM
Evet,Benim tavsiyem sınırsız açtırın....
Sonra istediğiniz saatten sonra işlemi yapın Sonra oturun adam Kapttığınız zamandaki ücreti istiyecek ve bişey anlamıyacaktır.
//EDİT RESİM ''GREENHACK'' ADLI
ARKADAŞIMIZA TEŞEKKÜRLER.[/SIZE]

Burda CPLUSC adlı uygulamadır.Bunu kapatmanız yeterli.

Son düzenleme:

Bhissian

Katılımcı Üye
26 May 2013
762
0
Ötüken
En iyisi harçlık biriktirip gitmek boşuna sopayla dayak yemiyelim benim anlamadığım bişey var şimdi aradan 1 saat geçti ama pc daha kapanmadı adam anlamıycak mı yani oraya yazmısşında daha detaylı anlatsan olur mu

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
En iyisi harçlık biriktirip gitmek boşuna sopayla dayak yemiyelim benim anlamadığım bişey var şimdi aradan 1 saat geçti ama pc daha kapanmadı adam anlamıycak mı yani oraya yazmısşında daha detaylı anlatsan olur mu
SORU 5'E ,Benim tavsiyem ve işlemi yaptıktan sonra adlı bölümü okuyun.

Son düzenleme:

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10

Konunun sonuna BENİM TAVSİYEM bölümü eklendi.
Cevabı orda.

Byhackednow

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
690
0
Herşey çok güzelde adam anlarsa iyi koşucu olmak lazım paylaşım için teşekkürler

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Herşey çok güzelde adam anlarsa iyi koşucu olmak lazım paylaşım için teşekkürler

Sağol,fakat benim tavsiyem bölümünü okuyun.
BENİM TAVSİYEM BÖLÜMÜNDEKİLERİ YAPARSANIZ AŞIRIYA KAÇMADIKÇA örnek:1 saat açıp 5 saat oturmak gibi Yakalanma şansınız %5 felan

Son düzenleme:

karakusak18

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
411
0
KIZIL ELMA
Bizim buralarda akınsoft kullanıyor cafeciler :D Ben bunu biliyordum ama yapamamıştım.Yani ney i sonlandırıcamı pek anlamamıştım ama sen önceki gördüğüm şeyi alıntı yapmışsın.Cafeye işim düşerse yaparım :D Benim tavsiyem olan yeri ve mavi yazılı olan yer sana ait olduğu için alıntı yapmışsın desemmi demesemmi :D?Son olarak aşağıda eklediğin yer güzel reset atınca adam anlamazsa süper olur.

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Bizim buralarda akınsoft kullanıyor cafeciler :D Ben bunu biliyordum ama yapamamıştım.Yani ney i sonlandırıcamı pek anlamamıştım ama sen önceki gördüğüm şeyi alıntı yapmışsın.Cafeye işim düşerse yaparım :D Benim tavsiyem olan yeri ve mavi yazılı olan yer sana ait olduğu için alıntı yapmışsın desemmi demesemmi :D?Son olarak aşağıda eklediğin yer güzel reset atınca adam anlamazsa süper olur.

Alıntı değil yöntem kullanılması pek bilinmiyor.Bİ bak o konuyla benim verdiğim tiyolar ve netlik aynı mı??
Konuyu ben yazdım.VOPY-PASTE DEĞİL.

karakusak18

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
411
0
KIZIL ELMA
Alıntı değil yöntem kullanılması pek bilinmiyor.Bİ bak o konuyla benim verdiğim tiyolar ve netlik aynı mı??
Konuyu ben yazdım.VOPY-PASTE DEĞİL.

Tamam diyorum işte senin şu tavsiyem bölümünün olması iyi alıntıyı bastırmış.Alıntı derken bunu önceden görmüştüm.Sende görmüşsün demekki burda paylaşıosun onu diyorum.Yani senin bulduğun bişi değil demek istedim.Alıntı yapabilirsin sorun yok.

andr0id

Üye
14 Eyl 2009
82
0
bir internet kafeci olarak , yermiyim lan ben bunu :d Birinin ne zaman oturduğunu bilirsin, internet kafeci kuralı bu

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Tamam diyorum işte senin şu tavsiyem bölümünün olması iyi alıntıyı bastırmış.Alıntı derken bunu önceden görmüştüm.Sende görmüşsün demekki burda paylaşıosun onu diyorum.Yani senin bulduğun bişi değil demek istedim.Alıntı yapabilirsin sorun yok.

Bu yöntemi başkasından görmedim tasklist görev yöneticisi gibi ama altta çalışanları da görüyon Yıllardır kullanıyorum.Yani bu yöntemi gördüğün kişi yapmadı.

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
29
Kütahya
Kafede işlek bir saatte deneyeceğim birde çırak varsa süper olur :DAnlamasın diye bir arkadaşın masasınıda kapatabilirsin örnek diyalog:

Naber len ahmet çıkıyonmu ?
evet çıkıyorum ne oldu ?
Bende çıkıyorum parayı verde ikimizinkinide kapatıvereyim yorulma sen.
Abi masa 5 i kapatırmısın?
Tabi efendim 2 lira
Buyrun hayırlı işler bol kazançlar
Sonra topuk :D
Arkadaşınız uğraşsın zaten durumu anlatınca kafe görevlisi biraz saf olduğunu kabul ediyoruz kendini yorgunluktan unuttu sanacak ve kabahati kendisinde bulacaktır :D

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Kafede işlek bir saatte deneyeceğim birde çırak varsa süper olur :DAnlamasın diye bir arkadaşın masasınıda kapatabilirsin örnek diyalog:

Naber len ahmet çıkıyonmu ?
evet çıkıyorum ne oldu ?
Bende çıkıyorum parayı verde ikimizinkinide kapatıvereyim yorulma sen.
Abi masa 5 i kapatırmısın?
Tabi efendim 2 lira
Buyrun hayırlı işler bol kazançlar
Sonra topuk :D
Arkadaşınız uğraşsın zaten durumu anlatınca kafe görevlisi biraz saf olduğunu kabul ediyoruz kendini yorgunluktan unuttu sanacak ve kabahati kendisinde bulacaktır :D

Kardeşim iyi güzel de çoğu internet kafede denedim ve hepsi de görmüş geçirmiş ama hiçbiri çakmadıı olayı.Sana tavsiyem sınırsız açtır 1 saat otur sonra işlemi yap yarım saat daha otur 1 saat parası öde.(ÖRNEK)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.