İnternet kafe süre uzatma 1 DKDA

paloco

Katılımcı Üye
17 Eyl 2012
500
0
akınsoft cafeplus vardı kafede dediklerini aynen yaptım erişim engellendi dedi nasıl kaldırcam ben bu engeli sinir oldum ya

pou

Katılımcı Üye
1 Eki 2013
440
0
TurkHackTeam
XD Güzel Yöntem Fakat Zaten KEndi Pc Var En İyisi Kendi Pc
Bide Yaklarsa Net Sahibi İşte Ozaman Görürsünüz AS:DA:D:A:

mutaba123

Katılımcı Üye
4 Şub 2011
319
0
kardeş ben denedim olmadı 7 tl de belime vurdun resmen :D kendi pc deki akınsoft kapanıyo ama ana bilgisayarda hepsi gözüktü para :D yani işe yaramadı bu yöntem

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
işe yaramadı neyin güncelini yapıyon sen ?

Sen 2. Konuyu olumamıştım belli ne yazıyor?
BAŞARILI OLDU AMA BAZI NETLER ÖNLEMİNİ ALMIŞ CMDYİ KAPATMIŞTI BU ONUN İÇİN AÇILDI BENİM YÖNTEMİM BEYLER Bu Arada bazı netler İşlemi sonlandırınca direk bağlantıyı kesiyor onun önlemini alamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.