internet kafelerden hack nasıl yapuılir

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
Şimdi ilk olarak konu yeri yanlış dostum yardım merkezine konu açamalısın dostum soruna gelincede bende genelde internet cafedeyim pek bi sıkıntı olmaz tek sıkıntı bir şeyi indirdiğinde pcden kalktığında geri silinmesi yanına flash bellek vs. alırsan başka bi sıkıntı kalmaz eğer filtre var çoğu siteye giremiyorum diyorsan bu konu işine yarar
konu : http://www.turkhackteam.org/hack-vi...rde-girilmeyen-sitelere-girme-redhacknes.html
Takıldığın bi durum olursa bir mesaj uzağındayım.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Şimdi ilk olarak konu yeri yanlış dostum yardım merkezine konu açamalısın dostum soruna gelincede bende genelde internet cafedeyim pek bi sıkıntı olmaz tek sıkıntı bir şeyi indirdiğinde pcden kalktığında geri silinmesi yanına flash bellek vs. alırsan başka bi sıkıntı kalmaz eğer filtre var çoğu siteye giremiyorum diyorsan bu konu işine yarar
konu : http://www.turkhackteam.org/hack-vi...rde-girilmeyen-sitelere-girme-redhacknes.html

İyide internet cafede filitreler site bazlı değil kelime bazlı çalışır.
Yani yasak kelime örneğin modem olsun
sitede modem kelimesini görünce veya aratınca direk kapatır.
Her bu TİB onaylı tred filtre ve akınsoftun cafeplus filitre için söylüyorum diğerlerini bilmem.

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
İyide internet cafede filitreler site bazlı değil kelime bazlı çalışır.
Yani yasak kelime örneğin modem olsun
sitede modem kelimesini görünce veya aratınca direk kapatır.
Her bu TİB onaylı tred filtre ve akınsoftun cafeplus filitre için söylüyorum diğerlerini bilmem.

Benimki handycafe valla bilmiyorum daha önce hiç bi sıkıntı yaşamadım .

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Benimki handycafe valla bilmiyorum daha önce hiç bi sıkıntı yaşamadım .

Ondan olabilir.Handy cafe sadece masa aç kapa için :) bedava diye öyle oluyor. :)

arkadaşın sorusuna gelirsek hack yapacaksan kameraların olmadıg bir yere otur :)
Çünkü kafelerde ıp log imzalayıcı zorunlu artık.Tib in sitesine bakabilrsin ne işe yaradıgı hakkında.
Bütün masalarki girilen siteleri kaydeder.Mantık olarak.
Zaten akınsoftta da aynı özellik mevcut hangi masa hangi saatte dakikada hangi sitede kayıt altına alınır.
Demek istediğim yakalanma gibi bir korkun varsa bunları göz önünde bulundur.Çünkü sana ulaşmak için izlenecek yok hangi ıp den hacklenmmiş x adlı ıp den neresi şu internet kafe o saatlerde hangi masada kim vardı sen.KAyıtlara bakarlar :)ve mutlu son :)

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...

Baktığım bir konuda kendi konumun görmek gurur verici.
Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.