internet sorunu yardım

CrawlerTR

Üye
17 Tem 2012
69
0
merhaba arkadaşlar. benim garip bir sorunum var wifi ile internete bağlanıyordum ancak geçen günlerde modemimde bir sorun oldu ve onu değiştirmek zorunda kaldım airties kullanıyordum. şimdi inca IM-310NX adında bir modem aldım. ancak bu modemde mi desem internet hatlarında mı desem yoksa benim pc de mi desem bir sorun var. sorun şu wifi seviye güçü max olmasına ragmen ve internette bir sorun olmamasına ragmen arada baglantı kesiliyor. bağlantı kesildiğinde bile bağlantı var gosteriyor ama internete girmiyor. lan kablosu ile bağlandığımda ise takır tukur çalışıyor. yardımcı olursanız sevinirim.

bağlantı kesildiğinde ' Sınırlı Erişim ' diye bir yazı çıkıyor sağ alttaki simge ustune gelince

Son düzenleme:

Henry Chinaski

Kıdemli Üye
14 Şub 2008
2,814
0
onun hava şartlarıyla bile alakası var :)
modemi aldığınız yerden,yüksek alıcı sağlayan modem tercih etseydiniz ben airties 220 kullanıyorum işe yarar bir modem sizlerede öneririm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.