İnternet üzerinden nasıl para kazanabilirim ?

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8
Arkadaşlar ben laptop u genelde kullanmiyorum.İnternetim fiber net bunlunla para kazanabilirmiyim?Elektrik ucretsiz ve internet sinirsiz.Apartta duruyorum .Para kazanmak istiyorum bitcoin kazma tarzi yardim edermisiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Coeus17

Üye
12 May 2020
224
0
Kıbrıs
Cevap: Bir laptop ve internet ile yapilacaklar?

İlk önce bilgi sahibi olman gerekli her şeyden önce, şuan bilmiyorum ne durumdasın ama grafik tasarıma yönelip freelance olarak logo ya da benzeri çalışmaları yapabilirsin onun dışında programlama dillerini öğrenip çalışma yapabilirsin. Yapabileceğin birçok farklı şey var kendi ilgi alanına olanı seçip ilerlersen mutlaka para kazanırsın. Bİtcoin işine girmeni tavsiye etmem şu aşamada.
Buradaki sayfalara bakmanı öneririm.
bionluk.com
projekurdu.com
uzmankirala.com
eleman.net
icerikbulutu.com
yaziyazparakazan.com

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
co admir
Tek bilgisayar ile bitcoin isine girmen sadece hayalden ibaret olur dostum çünkü kazancın nerdeyse yok gibi olur. Onun haricinde blog, youtube kanalı kurman veya link kısaltma isine girmen kısa vadede sana gelir getirecektir

Soulfly12

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
366
1
Site üzerinden kazanbilirsin , edit yapıp youtube kanalından kazanabilirsin aynı şekilde oyun vb yazılım yapıp playstore üzerinde yayınlayıp kazanabilirsin ve tasarım yapıp kazanabilirsiniz lakin hepsinin ortak yönü işin ehli olmanız gerekiyor.

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Çok zor be kardeşim. Çalış para kazan. Ufak yatırımlar yap borsaya. Küçük küçük kazanırsın. Diğer türlü boşa vakit harcarsın. Normalde yoğunum cevap yazmam her konuya ama zamanını boşa harcamaman için yazdım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.