internete giremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halı_Flex

Yeni üye
3 Eki 2009
31
0
Kocaeli
ArkadaşlaR
GeçenleRde YabancılaR Tarafından Hacklenmiş Bi siteye Girdim
Ve Girdikden Sonra İnternetim Gitti
Elimde 2 bilgisayar var 2side Girmiyo
Sorun Bilgisayarda değil Yani...
Ve ttnet Modemden Sinyal AlıyoRuz DiyoR
( Link Işığı Vs. YanıYoR Hiç BiR Terslik yok )
Ama İnternet Yok ?! Lütfen Yardım Edin
:( :( :(

Başlık uygun şekilde değiştirilmiştir / yavuzonder_135​

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
Görünüşe göre sağlam bi virüs yemişssiniz bilgisayarınızı güvenli modda acıp antivirüsle bi taratın....
olmazsa baska cozumler arayalımm

CATU

Üye
9 Nis 2008
151
0
Hayat Okulundan
yada modeminin ayarlarını değiştirmişlerdir

https://tik.lat/g1z3M

yukarıdan indireceğin dosyanın içinde ne yapman gerektiği var hangi modemse onun karşısında yazanı yaz
modeme ulaştıktan sonra resetle
sana TTNET verilen kağıt ile de bilgilerini gir kolay gelsin

Halı_Flex

Yeni üye
3 Eki 2009
31
0
Kocaeli
Ama Elimde 2 BilgisayaR Var Biri Vista Biri xp Vistadayken Gitti 10 dk Sonra xp de açdım Ondada Yokdu...
Yani Sorunun BigisayaRda Değil
O olaydan Sonra Xp 3-4 kez Format Yedi....

ceza 17

Katılımcı Üye
20 Eyl 2008
360
0
kardeşim senin sorunun modemine girip modem şifreni değiştirmişlerdir o yüzden internet bağlı görünüyor ama şifre yanlış diye internet bağlantısı kurulmuyor olabilir benim tahminim senin modemine girip şifreni değiştirdiler galiba ;) şifreni sayılarla değiştirmeyi dene harf kullanma ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.