Donanım İnterneti kablosuz olarak nasıl taşıyabilirim?

sleXion

Yeni üye
16 Nis 2020
19
4
İstanbul
Selam arkadaşlar,

Ilk öncelikle evden ayrı klube tarzında bi yere masaustumu kurdum. Modemim ise evde klubeye 3 duvar aralıkta. Halihazırda kullandığım bir yöntemle bilgisayarıma internet veriyorum. Modemden gelen wifiyi ,wifi güçlendirici ile klubeye getiriyorum. Ordan wifi ile laptoba bağlanıp ethernet kablosuyla masaüstüne aktarıyorum. Fakat artık illallah ettim ping sorunu yüzünden. Rahat oyun oynayamıyorum ve kopmalar oluyor.

Arkadaşlar modemden ethernetle masaüstüme taşıma imkanım yok o yüzden bu yöntemi yazmayın.

Neler önerebilirsiniz, yardımcı olursanız çok mutlu olurum :yardimsever

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.