İnternetim Yavaşladı

APB

Üye
11 Şub 2013
68
0
İnternetim yavaşladı'dan kastım, kotadan vs. değil.. sadece kullandığım bilgisayarda internet yavaşladı. Diğer bilgisayarımda normal hızında.. Nasıl düzeltebilirim lütfen yardım :inv

APB

Üye
11 Şub 2013
68
0
Dostum hemen ne formatı ya kardeşim server yemiş olabilirsin ilk bi combofixle pc yi sonra haylada yavaşsa advanced system care 6 indir özelden yaz bana keyini vereyim hallolur kesinlikle.

asc 6 pro yüklü zaten internet yavaşladıgından beri 3-5 kere tarattım ama ne fayda.. combofix aklıma gelmedi ama denerim teşekkürler

dhtlu

Yeni üye
23 Nis 2013
30
0
Dostum birinci adım
bilgisiyarın diski dolumu bilgisayarda kasma varsa internetede olur
tarayıcına bir eklenti yüklemiştir ondan dolayı kasar
format atmak en son iş bence

APB

Üye
11 Şub 2013
68
0
bilgisayarın diskinde 35 gb boş yer var i5 (3.nesil) nvidia geforce gtx 550 ram 8 gb.. pek kasacağını sanmıyorum :D sadece tarayıcıda değil.. oyunda vs.vs. de de kasıyor.. ve galiba nedenini buldum.. telefondan wireless'den giriş yaptığımda sadece internet yavaş oluyor ama diğer bilgisayarımda kabloyla bağlı olduğu için sorun olmuyor. wireless altyapı çalışması falan oluyor bazen ona denk geldim sanırım :D

dhtlu

Yeni üye
23 Nis 2013
30
0
dostum evinizde mikrodalga çamaşır makinesi dolap gibi beyaz eşyalardanda oluyo manyetikten dolayı interneti yavaşlatıyo duvarlardanda senin galiba leptop bakdostum hani o modemdeki port çubuğu varya uzun olan onu kapının oraya doğru tut kapaıyı biraaz açık bırak sorun kalamz

Fetih 1453

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
549
1
Kardeşim o zaman internetin yavaş gibi gözüküyor .s Buna çözüm bulmaya çalışalım o zaman .d advanced system care 6 da turbo gücü açık mı ? açık değilse açıp kullanmayı dene eğer hala yavaşsa benim yapabileceğim bişey yok kardeşim forumdaki tecrübeli arkadaşlardan bilgi al öyle yeni modem al sormadan alma bence.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.