İnternetim yok

DaCommunist

Yeni üye
27 Ağu 2021
14
6
22
neden bilmiyorum ama internetim yok
youtubeden cok at az olsa video izleniyor ama türk t"""kom internetim bilmiyorum neden ama yok yani herşey yanıyor modemde ama internet yok yani bas baya

DaCommunist

Yeni üye
27 Ağu 2021
14
6
22
Eğer herkeste varsa bende yoksa yani bence ülkede gizli şeyler dönüyor şuan da ve tüm internetleri sosyal medyaları kısıtladılar ?

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,434
33
1,504
K E R K Ü K
evet banada oluyordu geçen sene aynı şey, ben modem değiştirmiştim sorun geçmişti, müşteri hizmetleri ile konuşun saçma sapan modemi kapat 10 saniye bekle safsatalarını geç sert dille konuş.
birçok sebebi olabilir port açarken birşeyi yanlış yapmışsındır, internetini yiyen virüs kapmışsındır, botnet v.s . en temiz seçeneği sundum müşteri hizmetleri ile konuş.

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
2
622
Teşkilat
Merhabalar,

Bahsi geçen markanın muhteşem bir müşteri politikası yok maalesef. Ama herhangi bir kesintide, sözleşmede yazan hızdan daha düşük bir hızda, günün belli saatlerinde anlık kesintilerde, modemdeki donanımsal bir sorunda internet sağlayıcınızla iletişime geçmeniz gerekiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.