İnternetsiz YouTube'dan video izleme ! |Android Kulübü

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
İnternetsiz sosyal medyadan indirme ! |Android Kulübü|Android Club

Selam millet !
Bir başka Android Kulübü konusuna hoşgeldiniz :)
İçerikten bahsedeyim efenim :)
İnternetsiz ortamda nasıl video izleyebiliriz ?
Gerekenler:
*İnternet bağlantısı (daha sonra işimize yaramayacak)
*Android cihaz
*SnapTube uygulaması (konu altındaki linkten indirebilirsiniz)
Nasıl yapacağız ?
1.Adım:.apk dosyasını cihazımıza kuruyoruz.
2.adım uygulamamızı çalıştırıp sosyal medya linklerinin olduğu ekrana ulaşıyoruz.
snaptube-youtube-downloader-hd-009.png

3.Adım: Dilerseniz diğer sitelerdende indirme yapabilirsiniz.
4.YouTube'a ulaştık herhangi bir videoya giriyoruz.
5.ve son adım:Videonun altında çıkan indirme butonu ile istediğimiz kalitede videomuzu indiriyoruz.
SnapTube-Apk.jpg

indir-buton.png

SnapTube – YouTube ve Facebook’tan ücretsiz video indirin
Özel editleme olmadığından ve resmi site olduğundan dolayı virüs total ekleme gereği duymadım.
Dilerseniz ekleyebilirim :)

Nl3EJO.png

Bir Android Kulübü konusunun daha sonuna geldik,
İYİ GÜNLER !
//Android Kulübü ekibi sundu :)

Son düzenleme:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Bir nevi videoyu indirdikten sonra internet olmadan izleme ozelligi veriyor Kullanişli olmasida guzel daha once kullanmiştim gerçektende muhteşem. Emegine saglik :)

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Merhaba Dostum,

Şimdi Ben Programın Mantığını Anlayamadım Anlatabilirmisin?

İnternetsiz Youtubeden Video İzleme Yazmışın Ama Olmuyor.

İndirdiğimiz Dosyayı Zaten İnternetsiz Ortamda İzleyebiliyoruz.

İnternete İhtiyacımız Yok İndirdiğimiz Dosya İçin.

Yani Bunun TubeMate Uygulamasından Ne Farkı Var ?

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Ben de başlığı görünce şaşırdım bir an .İndirdiğimiz videoyu zaten offline izleyebiliyoruz ? :) yine de yararlı bir konu olmuş indirmeyi bilmeyen arkadaşlar için.

ExponsibLe

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
800
0
Kardeş bu ne ? Sanki biz bilmiyor muyuz indirdikten sonra izlemeyi? internetsiz video falan yazıyorsunuz başlığınıza dikkat edin lütfen.

HERO TR

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
301
0
Video indirmeyi internet sitelerindende yaparız çok saçma ve gereksiz bir uygulama.(Bence.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.