İnternette para kazanma yolu ?

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
62
Çılgın Yumurtalar var 1 2 saatte 3 4 tl kazanıon tavuk alırsan arkadaşım 120 tl kazanıyor her saat başı

Dediğin site ÇILGIN TAVUKLAR sanırım Yatırım yapmadan o sitede 3 haftada anca 1 tl kazanırsın ...
Ptc siteleri var hocam link tıklayarak belirli miktar para alırsınız ama şuan olarak yatırım yapmadan kazanabileceğin en iyi site CLİXENSE anket yaparak para kazanıyosun 5günde 7$ yapdım anketi yanlış yapa yapa öğrenirsin yapmayı

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
Dediğin site ÇILGIN TAVUKLAR sanırım Yatırım yapmadan o sitede 3 haftada anca 1 tl kazanırsın ...
Ptc siteleri var hocam link tıklayarak belirli miktar para alırsınız ama şuan olarak yatırım yapmadan kazanabileceğin en iyi site CLİXENSE anket yaparak para kazanıyosun 5günde 7$ yapdım anketi yanlış yapa yapa öğrenirsin yapmayı

ben 1 haftadır oynuyorum yatırımsın 2 tl oldu gerçektende zorluyor ama oynadıkça kolaylaşıyor ilk başlarda dişini sıkcan

sifaci194

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
367
0
Adana

CLİXENSE Sitesinde öödeme garantisi var mı veya paypay vb hesaplar yok ziraat öğrenci kartı hariç hesap kartı yok da diyebilirim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.