Çözüldü İnternetten kazanç hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bybuzzy0618

Uzman üye
30 Tem 2016
1,976
0
Nereye
Arkadaşlar öğrenciyim bir iş yerinde çalışmaya fırsatım yok. Babamın doğu'ya tayini çıktı ailemde babamla beraber gitti kimseye yük olmak istem istemiyorum açıkcası lise son okuduğum için bu sene akrabalarda kalıyorum şöyle bildiğiniz güzel kazançlı yatırımlı ya da yatırımsız olan bir site var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Arkadaşlar öğrenciyim bir iş yerinde çalışmaya fırsatım yok. Babamın doğu'ya tayini çıktı ailemde babamla beraber gitti kimseye yük olmak istem istemiyorum açıkcası lise son okuduğum için bu sene akrabalarda kalıyorum şöyle bildiğiniz güzel kazançlı yatırımlı ya da yatırımsız olan bir site var mı ?

Değerli üyemiz,Şu kategoriye bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Hocam baktım ama güncel güzel siteler bulamadım. Teşekkürler.

Yatırımli sitelere bulaşma. Eğer Az bile olsa Cüzdan bilgin varsa Bitcoin Madenciliğine gir. Bilgisayarini açık tuttukca arka planda bitcoin kasıyor.

Cüzdan bilgin yoksa link kısaltma sitelerine girebilirsiniz. TR.link gibi Adult şeyleri forumlarda paylasirsaniz para kazanıyorsunuz

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Merhabalar. Kendinize bir web sitesi kurarak burada ilgi çekici konular paylaşarak para kazanabilirsiniz. Web siteniz biraz büyüdükten sonra adsenseden reklam alarak para kazanabilirsiniz. Veya hiti iyi olursa firmalardan özel teklifler de alabilirsiniz.

bybuzzy0618

Uzman üye
30 Tem 2016
1,976
0
Nereye

fortex78

Üye
24 Mar 2015
250
0
Manisa
Site kurmak çok para kazandırmıyor. Çok para kazandırmıyor derken sitenin reklamının yapılması lazım yoksa kazanamıyor

Birden büyüyemessin zaten yavaş yavaş büyüyeceksin. Her sitede tutmaz zaten kendine özgü içerikler yaparsan otomatik olarak kitlen oluşur zamanla, site işiyle uğraşmakta çok emek ve çok vakit ister o yüzden en iyisi hiç boşuna kafanı yorma son senedesin zaten derslerine odaklan derim. Güzel bir üniversite okudundan sonra güzel bir geleceğin garanti bir geleceğe sahip olusun internet seni her zaman kurtarmaz okumak şart bu devirde.​

manga4404

Katılımcı Üye
21 Tem 2009
262
4
TeHeTe
Uzun vadede; ilgi duyduğun alanda site açabilirsin ve özgün içerikler üreterek zamanla belirli bir kitleye ulaşırsın hiçbir site tutmaz diye birşey yok tam tersine her site tutar lakin emek-sabır ve azim ister tabi çoğumuz bunları yapamadığı için açtığı siteden 2 ayda binlerce lira kazanmayı bekliyor bulduğunu alamayınca da kapatıp gidiyor

kısa vadede; link kısaltma siteleri vs sistemleri deneyebilirsin

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

Merhaba değerli üyemiz, size tr.link link kısaltarak kazanç sağlayacağınız bir alan öneririm. Şahsen hiç uğraşmadan 1 günde facebook aracılığı ile 10 tl kazandım, ödeme talep ettim ve işlemin tamamlanmasınız bekliyorum.

Sizde Tr.link kullanarak eğer uğraşırsanız 1 günde 50 tl bile kazanabilirsiniz. Saygılarımla

bybuzzy0618

Uzman üye
30 Tem 2016
1,976
0
Nereye
Merhaba değerli üyemiz, size tr.link link kısaltarak kazanç sağlayacağınız bir alan öneririm. Şahsen hiç uğraşmadan 1 günde facebook aracılığı ile 10 tl kazandım, ödeme talep ettim ve işlemin tamamlanmasınız bekliyorum.

Sizde Tr.link kullanarak eğer uğraşırsanız 1 günde 50 tl bile kazanabilirsiniz. Saygılarımla

Teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.