İnternetten nasıl para kazanabilirim?

R1P CODE

Üye
28 Mar 2020
67
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar web sitesi açmak anket doldurmak dışında para kazanabileceğim işler varmı

python biliyorum %90
web site yapabiliyorum

veya vasıfsız biri interneten nasıl para kazanır

Moderatör tarafında düzenlendi:

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Cevap: internetden para kazanma

Valla bende arıyorum internetten para kazanma yollarını.
Python bilmen hiçbirşey değiştirmez çünkü ben hariç herkes zaten python biliyor .
Web sitesi yapabiliyorsan aslında az birşey kazanabilirsin.
Kendi isteni kur ondan sonra web site yapıyorum dersin ilan verirsin.
Aslında scriptlerede çok önem veriyorlar.
Script yazıp satabilirsin.

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
1
62

%90 python biliyorsan kariyer.net'den iş ilanlarına bak başvuru yap %90 yüksek bi oran.. Freelance olarak iş alıp para kazanabilirsin.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay

Merhaba, yazılım diline hakim isen bir blog veya youtube kanalı açabilirsin. Onun dışında internette kazancın en büyük kısmı reklamlardan ve ticaretten kazanılır. Web sitesi kurup, sicript yazıp satabilirsin. İyi forumlar dilerim..

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
3
323

Bazı web sitelerde veyahut yazılımcıların takıldığı discord sunucularında projelerine ortak veya çalışanlar aranıyor araştırma yaparak bulabilirsiniz. İyi forumlar.

Soulfly12

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
366
1
Html php ile script yapıp satmak,Free lancer olarak tasarım yapmak,uygulama geliştirmek vb gibi seçenekler var siz başarılı olacağınıza güvendiğiniz o alana yönelin.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.