İnternetten Para Kazanın (Resimli Anlatım)

masterasd

Yeni üye
18 Eyl 2007
2
0
[SIZE="6AdBux'tan Para Kazanın [/SIZE]
[SIZE="4 [URL="https://tik.lat/RSqvX"] Üye Olun [/URL]ve Para Kazanmaya Başlayın... ) Gerçekten işe Yarıyor !!![/SIZE]

Buda aldığım 10$. Bu işin garanti olduğunu göstermek için koydum. Hepinize bol kazançlar.
paymentrl4.jpg

Bu sitenin ismi ADBUX. Daha yeni kurulmasına rağmen 400.000'i aşkın üyesi var.Gün geçtikçede büyük bir hızla büyüyor.Günde yaklaşık 4000-5000 yeni üye ekleniyor. Site üyelerine para kazandırmayı hedefliyor.Bugüne kadar üyelerine 133.000$ kazandırdı, şimdi sıra sizde.Bu sistemdeki yerinizi zaman kaybetmeden alın.Siteye girince "Join Now" deyip, üye olduktan sonra "Browse Ads" bölümüne tıklıyorsunuz.
ve burada bulunan reklamlara tıklayarak sadece 30 sn bekliyorsunuz. 0,15-1 cent cebinizde. 1 cent nedir kidemeyin mesela günde 15 reklama tıkladığınızı düşünelim. 50 tanede alt üyeniz varsa onlarda15 reklama tıklasa günde7.5$ kazanacaksınız. Buda ayda 225$ eder.

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız.

PARA KAZANACAĞIMIZ SİTENİN ADRESİ
Açılan pencerede resimde gösterildiği gibi "Join Now" linkine tıklıyorsunuz

yeislemilr4.jpg

Ardından karşınıza kayıt sayfası gelecek. Bu sayfayıda resimden yararlanarak sizden istenilen
bilgileri giriniz. E-posta adresinize gelen postadaki adrese tıkladığınızda işleminiz tamamlanacak.

2.jpg

Sıra geldi internette hesap açtırmaya.Eğer paranızın posta çeki ile gelmesini istiyorsanız PayPal'den
hesap almanıza gerek yok. PayPal adında dünya çapında 1.000.000 aşkın müşterisi bulunan bir internet
bankası var. İşin güzel yanı PayPal'a kayıt ve işlemler ücretsiz. PayPal'e üyelik için aşağıdaki resimden
yararlanarak bilgileri doldurunuz. PayPal'dan hesap almak için

PAYPALDAN HESAP ALMAK İÇİN ( PARAMIZ BURAYA AKTARILACAK )

İSTERSENİZ PAYPALDAN HESAP ALMAYIP PARANIZI EVEDE GÖNDEREBİLİRSİNİZ PAYPALDAN ÜYELİK ALMAZSANIZ ADBUX UN SİTESİNE GİRİŞ YAPINCA ORDA PAYPAL SEÇENEGİ YERİNE POSTA CHECK SEÇERSENİZ OLAY TAMAMDIR...

EĞER PAYPALA GELMESİNİ İSTERSENİZ PARANIZIN RESİMLİ ANLATIM

paypalkaytsonhali2eu9hp1.jpg

Evet kayıt işlemi bitti. Sıra geldi para kazanmaya. Resimde gördüğünüz gibi ilk önce giriş yapıyorsunuz.

Hatırlatma: Üye olduktan sonra hergün reklamlara tıklamayı unutmayın.Bu sayede
daha kısa sürede para biriktirebilirsiniz.

login2qa2ax7.jpg

Giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Eğer gelmezse önce My Adbux'a sonrada
Profile'a tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu formuda doldurduktan sonra kazanmaya başlayabilirsiniz.
extraform2pi0rs1.jpg

Giriş yaptıktan sonra resimde görüldüğü gibi 'Browse Ads' linkine tılayacaksınız. Karşınıza
çıkan reklamları hergün bir defa tıklayabiliyorsunuz. 30 sn bekledikten sonra açılan pencerenin üstünde
beyaz bir dolar belirecek. Bu doları gördükten sonra artık o pencereyi kapatabilir. Bir başka reklama
tıklayabilirsiniz.

reklamlar2nl1gy0.jpg

Hatırlatma: Üye olduktan sonra hergün reklamlara tıklamayı unutmayın.Bu sayede
daha kısa sürede para biriktirebilirsiniz.

Reklamlara tıkladıktan sonra hesabınızda biriken parayı 'Members' linkine tıklayarak görebilirsiniz.

ipucu:siteyi günde birkaç kez ziyaret edin çünkü gün içinde yeni reklamlar da eklenebiliyor. Özellikle
gece 12'den sonra 5-6 tane yeni reklam aktif oluyor.

HATIRLATMA:ADBUX'ta ödeme almanız için 10$ sınırı var. 10$'ı geçtiğiniz an paranızı o ayın 15'in otomatikman
hesabınıza yatacaktır.ADBUX şuan için ödemeleri sadece PAYPAL üzerinden yapıyor. Paranız PAYPAL'a
yattıktan sonra isterseniz çek ile evinize gönderiyorlar.İleride başka seçeneklerinde ekleneceğini
umuyorum.

TERİMLER SÖZLÜĞÜ

*Browse Ads;Reklamları gezme
*Register;Üye olmak
*Members;Üyeleriniz
*Login;Hesabınıza girme
*Username;Kullanıcı adı
*Password;Şifre
*Please copy the security code;Güvenlik kodunu aynen yazın
*Logout;Hesaptan çıkmak
*My Stats;Bilgilerim
*My Profile;Profilim
*Payments;Ödemeler
*Referrals;Referanslarınız
*Current Balance;Hesabınızdaki güncel miktar
*Website Visits;Gezilen websitesi
odeme.JPG

AdBux'tan aldigim ödeme yaklasik 70 dolara ulasti. Yaklasik bir ay önce üye oldugum AdBux hakkinda baslarda açikçasi süphelerim vardi çünkü diger PTC siteleri, alt üyelerinizin kazancinin %10-15'ini size ödemeyi vaat ederken AdBux'ta bu oran %100'dü. Yani alt üyeleriniz tiklama basina 1 cent kazanirken size de 1 cent kazandiriyordu. Halen de bu sekilde devam ediyor. Üstelik AdBux bu bir ay içerisinde hiçbir ödemesini -en azindan bana olan ödemelerinin hiçbirini- aksatmadi. AdBux sayesinde iyi bir ek gelir elde ettigimi düsünüyorum. Benim linkim üzerinden üye olanlara Teşekkür Ediyorum.

Bu Sistem Gerçekten Çalışıyor ve Hiçbir Masraf Ödemiyorsunuz.
PayPal'a Üye Olmak İçin Kredi Kartınızın Olması GEREKMİYOR... tamamen [SIZE="4 [URL="https://tik.lat/M19i4"] üye olun[/URL] zaten resimli anlattım ve para kazanmaya başlayın...

inadturk

Üye
9 Tem 2007
215
2
KARDEŞ SİTE REKLAMI YAPTIĞININ FARKINDAMISIN.

BURASI REKLAM YERİ DEĞİLDİR.

>>>>>>>>>>>FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ<<<<<<<<<<<<

masterasd

Yeni üye
18 Eyl 2007
2
0
linkleri sakladim görünmesindiye yani reklam olmasin diye ayrica bi reklam için bukadar konu acmazdimdemi para kazanican sitenin adresini yazdim ne var bunda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.