Internetten para kazanma -kolay- ödeme kanıtlı !

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
şu işlerde biraz beyin kullanın lütfen sitede yazana bakmayın BU DEĞİRMENİN SUYU NERDEN GELİYOR adıyla bir soru sorun para yatırmıyorsun reklam desen verdikleri paraya göre zarara girmiş olurlar ayrıca link tıklatmak tek başına hile için çok kolay bir yol ip değiş tıklat linke yani sistemin scam olduğu belli

Katılıyorum :RpS_thumbup:

sondarbe69

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
288
0
şu işlerde biraz beyin kullanın lütfen sitede yazana bakmayın BU DEĞİRMENİN SUYU NERDEN GELİYOR adıyla bir soru sorun para yatırmıyorsun reklam desen verdikleri paraya göre zarara girmiş olurlar ayrıca link tıklatmak tek başına hile için çok kolay bir yol ip değiş tıklat linke yani sistemin scam olduğu belli

Ödeme kanıtını atmama ragmen hala inanmayan arkadaşlar kalmış.Dostum vpn kullanıp kayıt olmayı bizde biliriz.Dene olmuyor ! He bot kullan dersen atacagım resimde gereken yazıyor. Teşekkürler yorum attıgın için bu arada
77NaPr.png

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Bu sistem kolay değil diğeleri gibi link.tl vb siteler gibi bu site ürüne git vb şeye basması lazım para kazanmanız için sadece linke değil.

Anon Ymous

Üye
1 Ocak 2015
158
0
sondarbe69 Kardeşim Ne Yazıkki Sistemde Hata Var Yani Birçok kişi tıklamasına rağmen istatistik artmıyor ?

sondarbe69

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
288
0
sondarbe69 Kardeşim Ne Yazıkki Sistemde Hata Var Yani Birçok kişi tıklamasına rağmen istatistik artmıyor ?

Dedigim gibi 2.link olmazsa 1.linkten kayıt olun. Bende sayıyor size yemin ederim. Neden böyle oldugunu bende anlamadım 10 kişiden 6 7 sini sayıyor kalanı sıkıntı yaşıyor

sondarbe69

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
288
0
Tekrar söylüyorum 1. Link sorunsuz çalışıyor.yine sorun yaşayanlar yorum atsın !

sondarbe69

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
288
0
Siteyle görüştüm sayılmayan arkadaşların oldugunu söyledim gerekeni yapacagız dediler. Hadi Hayırlısı :)

sondarbe69

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
288
0
Cevap egldi : Sorunların %90ı çözülmüş.hala devam edenler nickleri yazsın msg atıyım

WeKing

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
335
0
In Space
Hocam kolay kolay diyorsunuz her siteye ancak kolay olan yönü ne? Size göre link koy tıklasınlar mevzusu kolay geliyor ama o linki nereye koyacaksın o link kaç kişiye ulaşabilir kaç kişi tıklar bunları göz önünde bulundurmadan kolay damgasını vuruyorsunuz. Değişik.

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Hocam kolay kolay diyorsunuz her siteye ancak kolay olan yönü ne? Size göre link koy tıklasınlar mevzusu kolay geliyor ama o linki nereye koyacaksın o link kaç kişiye ulaşabilir kaç kişi tıklar bunları göz önünde bulundurmadan kolay damgasını vuruyorsunuz. Değişik.

hocam dün 1 saatte yaklaşık 15 arkadaşıma tıklattım ve paramı çektim biraz emekle oluyor

WeKing

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
335
0
In Space
Kim kandırıo milleti birader 2.linkte sorun yaşayanlar 1.linkten girsin diom.Töbestagfirullah ya

Öyle demiyorsun 2. link'e pek güvenmeyin ne olur ne olmaz refli olan linkten girin diyorsun. Ayrıca 1. link 2. link demişsin refli olduğunu vurgulamamışsın. Konuyu hakkınızla açarsanız emeğinizin karşılığını alırsınız ufak tefek kelime oyunlarına lüzum yok!

sondarbe69

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
288
0
Öyle demiyorsun 2. link'e pek güvenmeyin ne olur ne olmaz refli olan linkten girin diyorsun. Ayrıca 1. link 2. link demişsin refli olduğunu vurgulamamışsın. Konuyu hakkınızla açarsanız emeğinizin karşılığını alırsınız ufak tefek kelime oyunlarına lüzum yok!

Beyninin içinde ufak tefek sorunlar var sanırım . 2.linke direkt link yazdım.millet saf degil anlar tabi 1.linkin refli oldugunu aksine bide parantez içinde bundan girerseniz sevinirm yazdım.Şu beyin hücreleri gitmese keşke... Neyse yorumun için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.