İnternetten para kazanma yolu tavsiyesi

BrnKrkz

Yeni üye
2 Tem 2019
13
0
Merhabalar. Redditte biri mesaj attı ve bir subda text paylaşmamı istedi. Bunun karşılığında 15 dolar kazanacağımı söyledi. Biraz konuştum ve günde 100 dolar kazandığını söyledi. Çok şaşırdım. Pek inandırıcı gelmedi fakat merak ettim. Bu doğru mudur ? Doğruysa güvenilir mi ? Öğrenciyim ve doğruysa çok ihtiyacım var. Başka ne tür yollarla internetten para kazanabilirim. Freelance önermezseniz sevinirim pek bilgim yok o konularda.

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
11
1,151
localhost/e8
Merhabalar. Redditte biri mesaj attı ve bir subda text paylaşmamı istedi. Bunun karşılığında 15 dolar kazanacağımı söyledi. Biraz konuştum ve günde 100 dolar kazandığını söyledi. Çok şaşırdım. Pek inandırıcı gelmedi fakat merak ettim. Bu doğru mudur ? Doğruysa güvenilir mi ? Öğrenciyim ve doğruysa çok ihtiyacım var. Başka ne tür yollarla internetten para kazanabilirim. Freelance önermezseniz sevinirim pek bilgim yok o konularda.
Merhaba,
Evet,Dogrudur var böyle olaylar ama güvenilmez.

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,290
1
3,526
Merhaba, bionluk gibi sitelerden yeteneğinize göre freelancer iş alabilirsiniz. Şuan en çok tutulan grafik tasarım.

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
2
622
Teşkilat
Merhabalar

Fiver ve belirtilen gibi bionluk tarzı sitelerden yeteneğinize uygunsa para kazanmanız mümkün. Tanınırlığınız artarsa markaşalabilirsiniz.

Sosyal medyaya içerik üretebilirsiniz. Bunu yapacaksanız hedef kitle oluşturup araştırma yapmanızı öneririm. Buna göre devamında eğer büyürseniz nasıl nerde reklam verebileceğiniz konusunda yardımcı olur.

Yeteneğinizi söylerseniz daha iyi yardımcı oluruz.

İyi forumlar

Nonantiy

Moderasyon Tim Lider Yrd.
28 Haz 2020
1,993
5
1,088
Kayseri
Merhabalar,

bu Reddit konusunda bir fikrim olmadığından dolayı size para kazanma tavsiyeleri vermeye çalışıcağım. İlk ve en kolaylarından birisi freelancer olarak çalışmak. Yeteneğinize göre isterseniz insanların sunucu kurmasına yardım ediyorsunuz. Ya da kodlama bilginiz var ise insanların istediği yazılımları gerçekleştiriyorsunuz. Onun dışında bug bounty yapabillirsiniz. HackerOne gibi bug bounty programı olan siteler üzerinden bug bounty işine dalabillirsiniz.

İyi günler dilerim

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,306
39
1,423
(nowhere) in
Evet Doğrudur Kazananılabilir Fakat Güvenilir Olduğunu Söyleyemem.

Peki İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanılır Sorusuna Gelelim...

Daha Kolay:
- Blog Yazarak.

Bilgi İsteyen:

- Tasarıp Yaparak.
- Yararlı Programlar/Kodlar Yazarak Bunları Şirketlere - Bireylere Satarak.
- Sosyal Medya Uzmanlığı (SM Hesap Kurtarma - SM Hesap Yönetimi Gibi...)
- E-Ticaret Yaparak.
- Çevirmenlik - Danışmanlık Vs Yaparak.
- Başkaları İçin Web Sitesi Yaparak.

Ve Daha Birçok İnternet Üzerinden Para Kazanma Yolu Var, Ben Daha Fazla İşinize Yarayacak Şeyleri Yazmaya Çalıştım.

Kısaltma Bölümü:
SM: Sosyal Medya

İyi Günler!

awesofc

Katılımcı Üye
18 Tem 2021
648
1
341
25
sanal ortam :)
cok kolay
blog sitesi ac
web site kur kazan
hesap al sat
sosyal medya işlemleri yap yasal olarak yapilabilir
anket doldur kazan

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
İnternetten en kolay şekilde,

Makale yazarak, (Kelime başı kazanç)
Çeviri yaparak, (Kelime başı kazanç)
Ücretsiz demo veren sitelerde ip değiştirip sanal kart ile hesaplar açıp satarak (duolingo, semrush guru, elements, alexa agency, skillshare, moz, adobe stock, longtailpro, shutterstock, crello, canva, (Hesap başı en az 10₺)
Adwords optimizasyon öğrenerek, (İşlem başına 100-300₺)
Adwords hediye kuponları temin edip satarak, (en az 10₺)
Gmail/Hotmail/Mail hesabı satarak, (Hesap başı en az 0.50₺)
Facebook reklam hesabı satarak (Hesap başı en az 50-100₺)
Google, Azure, DigitalOcean Cloud hesapları satarak (hesap başı en az 50₺)
Backlink satışı yaparak (Yorum backlink, wikipedia backlink, sözlük backlink vs. vs. moneyrobot gibi hazır programlarla backlink basımı) + Backlink sayısına göre kazanç

Güzel gelirler elde edebilirsin. Bu işlerden her birisi aylık asgari ücretten daha fazla kazandırır. Forumlar ve Freelancer üzerinden satışını rahatça yapabilirsiniz. Ürünleri pazarlarken iyi grafik ve iyi müşteri desteği sunmanız gerekmektedir. İnternette az bilgi ile yapılabilecek işler bunlardır. Daha orta seviyelerde yazılım gibi işler yapılabilir fakat anladığım kadarıyla bu konularda tecrübeniz çok değil. Internetten vasıfsız olarak daha onlarca iş yapılabilir ve bu bahsini ettiğim her şeyin satışı çok kolaydır. Eli klavye tutan herkes yapabilir ve satabilir.

Örnek hesap satışı tasarımı;
ngwq6tu.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.