İnternetten Para Kazanma Yöntemi?

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18
Hocalarım selamlar öncelikle 16 yaşımdayım ve internetten para kazanmak için araştırma yapıyorum genellikle fakat hep aynı şeyler karşıma çıkıyor ama bana o yöntemlerden daha değişik legal ve gerçekten düzgün para kazandıracak iş modelleri veya yöntemler lazım misal birisi PiCoin diyor veyahut Youtube kanalı aç blog aç diyor bende biliyorum fakat daha farklı yöntemler yokmu acaba emek veririm. Logo tasarıma girim dedim müşteri bulamadım yani düzgün pek bilinmeyen iş modelleri varmı ayda 1000TL veya daha fazla kazandıracak?

(rica ediyorum kazanamazsın gibi şeyler yazmazsanız sevinirim şimdiden herkese teşekkürler)

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18
Merhaba değerli üye,

-Web site tasarlama
-İçerik üretme (Video vs)
-Grafik tasarım çalışmaları(Şirket logoları vs)

gibi yöntemleri deneyebilirsin.

Hali hazırda Grafik tasarım ile uğraşıyorum hocam fakat müşteri bulamıyorum çok fazla ölü fiyata ilanlar olduğu için Web sitesi tasarlamaya gelecek olursak bir dil bilgim yok o yüzden önce eğitim alacağım yani daha ilerisi için düşünüyorum İçerik üretme konusunada şöyle diyeyim aklıma var zaten girmeyi düşünüyorum fakat ne tarz içerik üreteceğimi tam kestiremedim

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
35
-
1- Grafik Tasarım
2- Web İşleri
3- Editörlük / Makale yazarlığı
Genel olarak tercih edilen freelance meslekler ile gelir elde edebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.