İNTERPOL'un kullandıgı program..........

BEYAZCF

Yeni üye
8 Kas 2009
8
0
Komutanım %100 çalışıyor çok harika bir program pc nin perfonması artı..Elerinize sağlık tşk

Dogenc

Yeni üye
14 Kas 2009
1
0
Dortmund
emegine saglik da abi bu pc tools dan almanyadan geliyor bu programm ^^ Interpol kullanmiyor bunu interpolun programmi 4 GB ^^

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
Link ölü millet tşk ediyor kafayı yemişsiniz siz yaaa,hack olayını böyle sitelerdenmi öğreneceğizi zannediyorsunuz Lamerler :) komiksiniz gerçekten sırf gülmek için geziniyorum çok ilginç şeyler var dikkat edinde milleti hack edeceğim diye hacklenmeyim :) :) :)

Gelin bendede kgb,fbi,cia programları var zuhahaha :)

€dward;1390335' Alıntı:
ya abartmayın ya ne interpolü alıntının kralını yapmssın normal bu tamindir inndir gibi program sitelrinde bulunan optimasyon aracı bende harbiden bsy sandım ya bırkın ya böle yalanda olmaz interpol ölmüs kullandıgı proları sana paylassın bos islere inanmayın bi mod olarak actıgın konudan utanmalısın allah bilir böle yazdıgım icin banlarsında madem okdar interpol kullanmıs acıklamıs elinde kanıt göster resmi :):)

Ben sana öyle bi şaka yaparım ölürsün gülmekten ;)
Sen bi linkin çalışıyormu ya da ölmüşmü olduğunu ayırd edemeyecek kadar geri bi zekaya sahibsen sana ne desem gülersin o yüzden seni kendi haline bırakıyorum :)

Kafamı bozma ;)

eğitiminizi ve paylaşımlarınızı bekliyoruz kardeş:D emegıne saglık ve umarım ahlak dısı ve sacma yorumlara daha fazla tahammül etmeyiz

ramazan88

Üye
12 Ağu 2009
250
0
bu program dll dosyarına falan zarar vermez degilmi daha önce böle bi program indirdim pcdeki herseyi sildi attı format atmak zorunda kaldım

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in

Seductor

Yeni üye
18 Kas 2009
7
0
Paylaşım için teşekkürler.Valla epey şey varmış sildi.
En çok şeyi merak ediyorum.Bu msn kayıtlarıda bu program sayesınde hard diskten silinmiş midir? Ya da onun için başka bi program var mıdır?

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
ne iğrenç adamsın :D
emo severim ama senın avatardaki olmaz :)

hiç bi sorun çıkarmaz...
ben kendimde kullanıyorum.

aga nasıl kullanıldıgınıda detaylıca annatırsan söle resımlı falan cooooooooook makbule gecer ınan paylasım süper eger dedıklerını yapıosa yanı repair falanda yapıor ama.....:Dsaol tekrar beklıoruz haberın ola

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.