iOS 7'den Flickr ve Vimeo'ya tam destek

TerminX

Uzman üye
20 Ocak 2013
1,791
0
-
iOS 7'den Flickr ve Vimeo'ya tam destek

Büyük değişiklerle ortalığı karıştırması beklenen iOS 7, bu popüler hizmetleri de destekleyebilir!
2013052609335092372.jpg

Apple'ın üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü mobil işletim sistemi iOS'un yeni sürümüne Flickr ve Vimeo gibi popüler servisleri entegre edeceği söyleniyor. 9to5Mac web sitesinde yer alan habere göre şirket iOS 7'de üçüncü parti sosyal ağların varlığını güçlendirmek üzere çalışmakta.

Apple'ın mevcut iPhoto app'i iOS'a bir dereceye kadar Flickr entegrasyonu sağlasa da popüler resim paylaşım servisi işletim sistemi tarafından doğrudan desteklenmiyor. Mac sistemlerde yer alan OS X Mountain Lion'da her iki servise de ekstra uygulamaya gerek duymadan destek verildiği gözönüne alınırsa, iOS 7'nin benzer özelliklerle donatılması pek de şaşırtıcı olmaz.

iOS 7 ile ilgili bir diğer söylenti de Apple'ın işletim sisteminin arayüzünü kapsamlı bir şekilde elden geçirdiği ve sistemin Windows Phone platformunu andırır bir şekilde "düz" bir tasarıma sahip olacağı yönünde.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.