iOS Cihazlar İçin WiFi Hack'lemenin 2 Yolu - Hem Jailbreaksiz Hem De Jailbreakli Cihazlar İçin // Musileno

westside2222

Yeni üye
9 Eyl 2015
11
0
hocam konuyla alakasız ama cevap verirseniz sevinirim ben ıphone bir telefon hacklemek istiyorum andorat ta ıphone hackleyebilirmiyiz yoksa baska bir program mı lazım

pangea1998

Üye
30 May 2013
80
0
Denizli
Selamın aleyküm beyler ios telefona yüklenebilecek hangi hacker programları var wifi map filan var.

Wifi Map Bir Hack Programı Değildir.

Diğer Wifi Hackleme Programları

-Aircrak
-Speed Touched
-Wlan Audit
-Wifi Analyzer
-iWep Pro

Ayrı Hack Uygulamaları Tweakları için Cydia Bulursun bişeyler

Flex2 Uygulamasını Tavsiye Ediyorum Kendi Patch Yapmanı Sağlıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.