Çözüldü iOS jailbreak kurulumu yapma

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Merhaba,

İnternet sitelerinde ki neredeyse tüm makaleleri okudum, videoları izledim ve hala jailbreak yapamadım. Güncel surumum 12.4.9 (İphone 6) jailbreak kurulum işleminden anlayan varsa nasıl yapabilirim. Cydia impator, 3uutools hepsini denedim fakat olmadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Son düzenleme:

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-

maalesef hocam olmadı. Teşekkür ederim yine de.

Merhaba,
Bu Adres'teki Uncover aracını telefonuna kurduktan sonra telefonu uçak moduna al ve uygulamayı aç.
Uygulamada çıkan Jailbreak yazısına tıkla ve bitti.

Hocam download seçeneği dahil yok. .ipa uzantılı dosyası var onu da bilgisayar üzerinden denedim yapamadım zaten. Yardımcı olabilir misinz

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
maalesef hocam olmadı. Teşekkür ederim yine de.

Hocam download seçeneği dahil yok. .ipa uzantılı dosyası var onu da bilgisayar üzerinden denedim yapamadım zaten. Yardımcı olabilir misinz

O zaman bir yöntem daha vereyim bunu da dene sonucunu paylaş.
https://ipa-apps.me/
Bu adrese telefonunla gir.
Sayfanın aşağı kısımlarında Chimera 1.50 uygulamasını Get seçeneği ile indir.
Reklamlar çıkabilir bunları atla ve uygulamanın inmesini bekle.
Uygulama indikten sonra aç ve Jailbreak yazısına dokun.
Telefon Uçak Modu'nda olsun.

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Hocam çok çok teşekkür ederim. Jailbreak yazısına tıkladım telefon kendini yeniden başlattı. Şuan cihazım oldu mu nasıl öğrenebilirim. Ve Cydia'yı nasıl yükleyebilirim amacım o'ydu benım için önemli olan

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.