IOS Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdemcix

Katılımcı Üye
1 Tem 2014
292
0
TÜRKİYE
Kulüp İçin Gerekli İzin ReLaD Moderatörümüzden alınmıştır...

Kulüp üyesi olmak isteyenler özel mesaj atarak gereken bilgilerini yollasınlar. Ardından sizlerle özel mesaj yoluyla iletişime geçeceğiz...

IOS kulübünün amacı forum üyelerimize ıOS tanıtmak. IOS'la ilgili bilgilendirme yapmak Yardım Masasına Açılan kayıtlarda yardımcı olmak.

Kulüp için alınacaklar listesi

Kulübe Herkez alınabilir. Yeterki Konu açması şartıyla. Bol araştırma Yapan Bol okuyan kişililer bu işi başarabilirler.

Ne tür çalışmalar yapacağız?

IOS'la İlgili herşey olabilir. Yardımcı programları tanıtma. IOS la ilgili sorunlara yardımcı olma.

Peki ya rütbe alacak mıyız?

Rütbe Alınmıcak.

Peki ya kurallarımız neler olacak?

1-Herşeyden öte saygılı, hoşgörülü ve yardım sever olmak.

2-Özel editlemelerde virustotal koymak

3- Forum kurallarına burda da uymak

4-Her hafta en az bir konu açmak

BAŞVURU FORMU(Özel Mesaj Yoluyla bana Gönderebilirsiniz.)

Kod:
Ad-Soyad:
Skype Adresi:
Başvuru Amacınız:

Kulüp Üyeleri
Jack DanieLss

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
7
2,048
35
Osmaniye 80
bu kulubu simdiden sevdim.
android kulup sahibi drgilim ama
tek rakimsiniz ioscular :)

hayirli olsun

erdemcix

Katılımcı Üye
1 Tem 2014
292
0
TÜRKİYE
Hayırlısıyla ekipibimiz oturduğunda iyi işler başarma yolunda olucaz.byZehirx sizin çalışmalararınıza biraz zor yetişiriz :D Tuğgeneralim ama hayırlısı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.