IP adresi ele geçirme log tutan THT'ye özel script

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
IP adresi ele geçirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Tek yapmanız gereken indirdiğiniz rarın içerisindeki dosyalarınızı hostunuza aktarmak

Sonra siteniz.com/kurban.txt yapıp her tıklayan kişinin IP adresini orada görmek.

BENİM SİTEM

BENİM SİTEME GELEN IP ADRESLERİ

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

uhcAbQ8.jpg

zYNDwaE.jpg

iQ4EfWI.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İŞİNİZE YARADIYSA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.​
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

THT İÇİN YAPILMIŞTIR BAŞKA YERDE YOKTUR !!!

Son düzenleme:

MeRt-KinG

Uzman üye
7 Ocak 2013
1,720
1
TurkTeam
IP adresi ele geçirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Tek yapmanız gereken indirdiğiniz rarın içerisindeki dosyalarınızı hostunuza aktarmak

Sonra siteniz.com/kurban.txt yapıp her tıklayan kişinin IP adresini orada görmek.

BENİM SİTEM

BENİM SİTEME GELEN IP ADRESLERİ

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

uhcAbQ8.jpg

zYNDwaE.jpg

iQ4EfWI.png

İŞİNİZE YARADIYSA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.​

THT İÇİN YAPILMIŞTIR BAŞKA YERDE YOKTUR !!!

Criminal King'in scriptine benziyor ama onunkimi acaba ?

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
ip bilmeyenlere hazır olmuş ama genelde sitelerde var bu olay :) birde az gırgır geçeyim ne yapacaksın ip ? :D

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
ip bilmeyenlere hazır olmuş ama genelde sitelerde var bu olay :) birde az gırgır geçeyim ne yapacaksın ip ? :D

:D araştırdım biraz bayaa şey yapılıyo şunu beğendim ddos programıyla kişinin ıp adresine saldırı yapıyorsun kişi netten düşüyo :D

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
o ip ile daha neler yapılıyor bi bilsen :)) calısmaların guzel ileride daha professıonal sekılde bir pro yazacagına emınım

erdemata

Üye
21 Eyl 2012
76
0
sağol kardeşim :D inşallah

kardeş ip adresiyle karşıya neler yapabileceğimi açıklayabilir misin :yo :yo :yo . eğer dosya aktarabiliyosak süper :D

edit: bide bunu zaten hazırlanmış olan bi siteye nasıl uygulayabilirim (senin virüs sciriptin sitesi :D)

Son düzenleme:

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
tanımadığın adamın IPsini napacan ki dostum?

kardeşim dosyaları sitene atcan adama sitenin linkini vercen yani tanıdık kişi o girdiğinde sondaki onun ıpsi yani :D

ya birisi ip ile nasıl hacking yapıldığını açıklayabilir mi

kardeşim bissürü şey yapılıyo araştırmak bulmak kullanmak size düşer :D mesela ddos programıyla ıp adresine saldırı yap kişi netten düşecektir.

eline sağlık binbaşım

sağol kardeşim

hakan01012

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
442
0
para etmez zaman kaybı iple yapılacak şeyleri 2001 de yok ettiler :) lütfen gelişin bırakın yapılacak büyük bişey varsa söyle bizde duyalım zaman kaybettmeyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.