IP Adresi Ile Neler Yapılabilir?

General X

Yeni üye
2 Tem 2020
9
0
Bize Sosyal Medyadan Küfür ve Rencide Edici Sözler Söyleyen Bir Kaç Kişinin IP Adresini Buldum Neler Yapabilirim?

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,827
20
Baltimore
Ya bir tek bana mı oluyor bu durum bu tarz soruları soranları tamamen troll olarak görüyorum. Sen karşıda ki kişinin ip adresini alabilmeyi başarıyorsun ama sonra ne yapabileceğin hakkında en ufak bir fikrin olmuyor :D İp adresini nasıl aldın acaba onu merak ettim.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Merhabalar,

Söz konusu ip'ye çeşitli araçlarla açık taraması yapıp, bununla birlikte yine çeşitli araçlarla DDos atabilirsiniz. Aynı zamanda polis ve savcılığa söz konusu ip'yi şikayet edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Palasort

Üye
2 Mar 2021
75
0
Öncelikle iyi forumlar dilerim değerli üye ddos saldırılarını başlata bilirsin eğer zarar vermek istiyorsan webcamini izleyerek elini güçlendirecek ifşalarini ala bilirsin fidye virüsü bulaştıra bilirsin sonra para karşılığında eski haline getirerek bitire bilirsin yada kali linux ve parrotta kurulu gelen beef ile çok tehlikeli saldırılar yapman mümkün sosyal medya hesaplarını çalabilir kredi kartlarına ulaşa bilirsin
Tabiki bunları yapmanı asla önermiyorum sonuçta suç teşkil ediyor hiç tavsiye etmem en iyisi savcılığa bildir.

13 Tem 2020
64
0
Savcılığa Polise başvura bilirsiniz.

port açığı var ise sıza bilirsiniz ki 2021 yılındayız portta açık bulmak ekran kartı bulmaktan daha zor.

eyerki internetin güçlü ise dos saldırıları da ata bilirsin fakat bu bir suç bence en iyisi polise başvuruda bulunmanız olacaktır....

İYİ FORUMLAR

M

MSA-MAN

Ziyaretçi
Merhabalar,

ip adresiyle genellikle en çok bilindik olan yer tespiti çeşitli link yaratma siteleriyle vs. tıklayınca ipsi yaşadığı yer elinde örneğin ipapi

Ama yakın tespit tam nokta atışı olmuyor.

Bilgisayarına Bağlanabilirsiniz exploit kullanarak (Rat araştırınız) eğer bağlanmayı başardıysanız küçük oyunlar yapabilirsiniz hangi sekmeyi açtıysa onu kapata bilirsiniz, bir kaç uygulama açıp kapatabilirsiniz, web kamera açabilirsiniz daha çok korkar , ve notlara bir şeyler yazabilirsiniz biraz profesyonel görünmek isterseniz windows tuşuna basarak o çıkan kutucuğa cmd yazarsanız komut satırı geliyor ve ya arama yerine gelerek de cmd yazabilirsiniz. Daha çok dikkatini çeker küçüktür yapıp afilli şekilde istediğinizi yazabilirsiniz.
Peki exploit nasıl yapılır yada ddos saldırısı nasıl yapılır veya nasıl engellenir ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.