İP adresi ile PC'ye bağlanma ( İstek )

almora341

Üye
22 Haz 2013
149
0
Arkadaşlar benim elimde bir ip adresi var fakat o kişinin pc sine sızmam gerekiyor ip adresi ile sızmak mümkünmüdür ?

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
Ip nin açık portlarını tarayabilirsin. Çalışan bir 3rd program zaafiyeti bulabilirsen bir ihtimal sızabilirsin. Yukarıda söylenenler gibi "hiçbir şey yapamazsın" diye bir durum yok.

sadass

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
881
0
Dünya
IP ADRESİYLE BİLGİSAYARLARA SIZILSAYDI ŞU AN DÜNYADA BİLGİSAYAR KALMAZDI Her Bir SİTEYE GirişimizdeIp Adresimiz Gözükür isteyen çalardı ozaman yada TeamSpeak3 Serverine Girince Yetkililer IP Adresinizi Görür Diyeceğim Şudurki Ip Adresiyle Pcye bağlanılmaz 108.59.8.217 Buyrun Benimki Bağlanın

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
IP ADRESİYLE BİLGİSAYARLARA SIZILSAYDI ŞU AN DÜNYADA BİLGİSAYAR KALMAZDI Her Bir SİTEYE GirişimizdeIp Adresimiz Gözükür isteyen çalardı ozaman yada TeamSpeak3 Serverine Girince Yetkililer IP Adresinizi Görür Diyeceğim Şudurki Ip Adresiyle Pcye bağlanılmaz 108.59.8.217 Buyrun Benimki Bağlanın

Bana teamveawer nasıl bağlanıyor açıklar mısın ? Rat nasıl bağlanıyor ? SSH nasıl bağlanıyor ? Dns nasıl işliyor ?

Boş boş konuşmadan önce bir şeyler araştırın öğrenin. Ip ve port (o portu dinleyen bir uygulama) olduğu taktirde gayet bağlanırsın bilgisayara.

sadass

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
881
0
Dünya
Bana teamveawer nasıl bağlanıyor açıklar mısın ? Rat nasıl bağlanıyor ? SSH nasıl bağlanıyor ? Dns nasıl işliyor ?

Boş boş konuşmadan önce bir şeyler araştırın öğrenin. Ip ve port (o portu dinleyen bir uygulama) olduğu taktirde gayet bağlanırsın bilgisayara.

Öncelikle Tartışma Yaratmayınız Ben Sadece 1 IP Bağlantısına Kimse Giremez Dedim Yoksa Herkes Birbirinin Bilgisayarına bağlanırdı Ve Senin Dediğin Gibi O Portu Dinliyen Bir Uygulama Olduğu Takdirde Bilgisayara Bağlanırsın Uygulama Olmasa Bir Bilgisayara bağlanamassın sen boş boş konuşuyorsun adamım kendine sövdürmekmi istiyorsun özelden skype ts rc hangisi varsa atta gelelim annen baban yatıyor die cevap ta vermessin şimdi

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
Öncelikle Tartışma Yaratmayınız Ben Sadece 1 IP Bağlantısına Kimse Giremez Dedim Yoksa Herkes Birbirinin Bilgisayarına bağlanırdı Ve Senin Dediğin Gibi O Portu Dinliyen Bir Uygulama Olduğu Takdirde Bilgisayara Bağlanırsın Uygulama Olmasa Bir Bilgisayara bağlanamassın sen boş boş konuşuyorsun adamım kendine sövdürmekmi istiyorsun özelden skype ts rc hangisi varsa atta gelelim annen baban yatıyor die cevap ta vermessin şimdi

Edirne Balkan Yerleşkesi Selimiye öğrenci yurdu e blok no 5. Bekliyorum, istanbuldaysan sen ver adresini ben geliyim. Rahmetli babamın lafını yaptın, gelmezsen gönül koyarım. Senin gibi veletler doldukça bu forum bir yere gelemez.

Yaşım 21 , tek yaşıyorum , eve de beklerim gelirsen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.