İp Adresi Yer Bulucu (ANDROİD)

tr06joker

Üye
15 Eyl 2018
164
0
Ankara
Merhaba Dostlar Bugün Kendi Yaptığım İp Adresi Bulucu Programı Tanıtacağım:

İçinde pek bir şey yok daha çok beta yeni alıştım kodlamaya geliştireceğim fakat. :)

Şu anda bir siteye bağlı olarak işlem yapmakta fakat zamanla oraları düzeltim ip'yi girince otomatik bulan bir sistem yapmayı planlıyorum.

Program = Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
VirusTotal=https://www.virustotal.com/#/url/614c6b97f2b83e8d0d68ae9859bb7912c0ef82d277e7000f03924aca53cddd03/detection

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM :)

Nasıl olmuş ilk defa yaptım yorumlarsanız sevinirim.

Resim =
267qW2.png

Son düzenleme:

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Denemedim ama uğraşmışsın ellerine sağlık.
Ekran görüntüsü eklersen daha güzel olur.
Yazıya da renk ver ve biraz büyüt.

UcanHamsi07

Katılımcı Üye
22 Eki 2015
671
0
Antalya
Uğraşmıssın eline sağlık ama bişsey sorucam sadece ülke mi gösteriyor kendi ip mi sorgulattım türkiye çıktı daha sonra konum işareti istanbul çıktı ama istanbulla alakam yok :)

ZenciHalid

Katılımcı Üye
17 May 2018
324
0
Bİ Yerden
eline sağlık denemişşin ve dahada uğraşırsan ortaya dahada güzel birşeyler çıkabilir tekrardan ellerine ve,emeklerine sağlık

LeoJeLy

Üye
8 Kas 2015
161
1
15 dakikanı almamıştır şunu yapmak. Bi web tarayıcı oluşturup screen vermişsin kimin olduğu belli olmayan bir siteye. Çok ama çok basit. 15 satır kod olan program..

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Daha iyi olabilirdi ve sadece ip adresi kafadan veriyor birisi vpn kullanıyorsa onu bulman senin imkansız ozaman :D

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
? Bir adet Web browser paneli ve ona verilmiş bir URL . Sitenin kendi mobil görünümü 1000 kat iyi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.