IP adresinden PC çökertme

METOZZ

Yeni üye
11 Ara 2021
27
7
Selam dostlar konuyu fazla uzatmak istemiyorum sorum şu bir IP adresinden uzaktaki bir bilgisayarı çökertebilirmiyiz (DDOS falan ile).

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Metasploit ile xp ve windows 7 yüklü pc ye bluescreen verdirebilirsin ama karşı taraf bir sunucu değilse ve senin ağında değilse şansına küss.

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

Sanal makine kurduktan sonra içine kali linux işletim sistemini kurarak metasploit yardımıyla trojan ile karşı tarafa sızabilir. eh birazcikta sosyal mühendislik yoluyla yedirirsen. bilgisayarı istediğin gibi kontrol edebilirsin
Konuma Göz Atabilirsin

Turk Hack Team Çaylak

METOZZ

Yeni üye
11 Ara 2021
27
7
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

Sanal makine kurduktan sonra içine kali linux işletim sistemini kurarak metasploit yardımıyla trojan ile karşı tarafa sızabilir. eh birazcikta sosyal mühendislik yoluyla yedirirsen. bilgisayarı istediğin gibi kontrol edebilirsin
Konuma Göz Atabilirsin

Turk Hack Team Çaylak
Şuan BlackArch depolu manjaro kullanıyorum yorum için eyw
trojen atabilirsin dostum daha sonrasındanda sistem senin hayırlı olsun ama virüs ptogramına karşı trojeni sen yazmalısın
Daha yeniyim nasıl yazabilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.