İp bulma Kesin Garanti Bulur

majeste333

Yeni üye
17 Ocak 2009
1
0
güzel paylaşım deniyorum ellerine sağlık k.oda charımı hacklediler adres tespiti için güzel olacak :)

Shooter_

Katılımcı Üye
8 Nis 2009
740
0
c:/windows/system32
Yha programa gerek yok ben bulduim msn plus kulanin yeterlidir oradan ayarlanior simdi analtamam adama sen kimsin yaz adam snaa 1 sey yolasin tmm sag altan msne acilir gibi ip adresi gelior :d

kumsal41

Yeni üye
24 Tem 2009
1
0
sağolun çncelikle yardımlarınız için ve benide bu siteye ve aranıza aldığınız için

storm21

Yeni üye
28 Tem 2009
22
0
Arkadaşlar bu program sayesınde kişilerinizin ip sini bulabileceksiniz.Çok yararlı bir programdır..
Kullanımı basit
smile.gif

Programı aç msnden birine slm de ilk çıkan 88.li kısa olan ip onundur
smile.gif

http://rapidshare.com/files/13949796...renme.exe.html

+ Repimi Esirgemeyin
smile.gif

VERİLDİYSE HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM
Peki Bu Nasıl Çlışıyor :s çLIŞTIR Dedim OLmadı :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.