ip bulma yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MASG38

Yeni üye
11 Nis 2010
19
0
selam arkadaşlar lütfen acil yardım
dün burdan 2 program indirdim 1 commview 2 radmin ip bulma ve pc ye girme sizden ricam ip buluyorum ama pc ye nasıl girerim çok çok teşekkürler

surgeon153

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
378
0
birader bildiğim kadarıyla burda verilen radmin tam sürüüm değil. gene bildiğim kadarıyla tam sürümlerde rahat kullanım yok. kısıtlama var. commviewde ipi bulduysan-ki bu biraz zordur- gerisini radmin yerinie essennetial tools la yap=)

|€€E|

Katılımcı Üye
7 Kas 2008
661
0
Giresu Tirebolu
saldırman için bi hedef gerekli bunu what ismyip den kendi ipini öğrenip sonra netscan adlı programdan ip öğrenip onlara saldırmak ile başlayabilirsin
sonra bilgisayara girmenin türlü yolu var

hackedpasa

Üye
7 Kas 2009
125
0
arkadaşım ßen sana senin en çok işine yarayacak programları söyliyeyim o zaman
1- comview
2- essentian net tools ya da net tools 5.1 olan programı indir
Saygılarımla...

hackedpasa

Üye
7 Kas 2009
125
0
çalışma prensiplerini söyliyeyim ßen sana
1- comview ( msne kim gelirse anında ip adresini programın içersinde weriyor olması)

2- net tolls ( arama çubuğuna yazdığın ip aralıklarındaki bilgisayarları sana werir we güvenliği açık olan bilgisayara girmeni sağlar)
Yardımcı olabildiysem teşekkür etmen yeterli arkadaşım...

Saygılarımla...

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Arkdaşın dediği doğru ben önceden dememiştim ancak ele geçirmek istediğni pcni ilk önce eğer giremiyosan şifre felan istiyosa veya giripte dosya görüntülenmiyosa pcmizde şifre kırıcı proramlar mevcut ayrıca dosyalar ıgörütülemek için 139.port açmalısın bun yöntemleride forumda mevcut ama bunladan hiç birşey elde edemezsin çünkü görünütülediğin dosyalar sadece pcni paylaşıma açtığı dosyalardır ve pc ye sistem olarta doanım olarakta bi zarar vemezsin ve özel dosyaların paylaşmamışsa görütüleyemezdsin pc yi ele geçirmek gibi bi düşüncen olmasın ben bunu denedim hattabi israili pc ye bapalndım ama elde ettiğm bişi yok PRORAT programı var bunlarda virüs içrebiliyor içinde ama kullanmaya değer tabi neler doğuracağını bilemem bende bi sorun çıkarmamıştı kullandığımda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.