Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

Xixos

Yeni üye
21 Eyl 2007
37
0
ya beyler hersey güzelde ben ip numarasini ögreniyorum ama bu portları nasıl aöççam onu bilmiyorum karsı pc ye baglana bilmek için port açmam lazımmıs
:/:(

emresenn

Üye
13 Şub 2008
82
0
ben kullanıyom işe yarıyo hemen ip adresini çıkarıyo hemde iç bişey yapmadan.o çıkarmassa program msn ye kurulu oldugu için msj yazdıgımız bölümde scriptlere tıklayıp ip connections demek yeter

sagopa HACK

Yeni üye
13 Mar 2008
2
0
bu program güzele benziyor MS DOS dan almaya kalksak bir sürü İP çıkıyor, aslında modeminizi kapatıp acın daha sonra kimin ip adresini almak istıyorsanız ilk once onunla konusun yada sadece onu8nla konusun direk onun ip adresi belirecek paylasım için tsk ler...

zlako

Yeni üye
2 Ara 2007
1
0
kanka eyw paslasım güzel olmusturda Ipget i zipten cıkarırken sifre istio onu nası halletcez

j3c407

Yeni üye
19 Mar 2008
31
0
dosyam.net ten ındırıyom fakat dosya şifresini byulamıyorum yardımcı olursanız sevınırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.