İP Değiştirme Programı Verenin Her Konusuna TEŞEKKÜR.

PS1K0

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,143
14
root@kali
Selam Beyler Kaç konu açtım herkez işe yaramaz programlar verdi ben sizden ip adresimi en az 10 saniyede bir değiştirecek progarmı cracğiyle birlikte istiyorum verenden allah razı olsun tam site hacki öğrendim ip gizleme yok bu TOR u kullansam sadece tarayıcıdanmı ipim değişir yoksa heryerdenmi onuda bilmiyorum lütfen biri biraz yardım etsin her konusuna teşekkür ederim. İyi günler...

eneslaraca543

Uzman üye
19 Nis 2015
1,372
0
Bafra,Samsun
Kilit dedik hala postçular burda //Kilit Yeter

Post Kasma Amaçlı Yapmıyoruz Binbaşım :D Sadece Yardım Ediyoruz + "10 kişi o gereksiz programı verdi sende veriyorsun yav anlamıyormusunuz zenmate tarayıcı için onun içinde boş birşeydir" Dedin Kendi Görüşündür Saygı Duyuyorum Ancak Tarayıcı İçin de Olsa Boş Bir şey Değildir...

//Edit: "//Kilit" i Yöneticiler Yazıyor :D Yönetici Olmayanlar Değil :D

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Kardeşim Anonymous ve Red Hacki niye bulamıyorlar çünkü işi biliyorlar lütfen bişeyler söyleyin artık yapayım

anonymous ve redhack genelde botnet saldırıları kullanıyor bu sistem tespit edilmesi en zor yöntem çünkü saldırı tekil bir kaynak yerine birçok kaynak geliyor doğal trafiği filtrelemeden engellemek çok zor yani kendilleri fiilen saldırıda bulunmuyorlar bu sayede tespit edilmiyorlar.

PS1K0

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,143
14
root@kali
anonymous ve redhack genelde botnet saldırıları kullanıyor bu sistem tespit edilmesi en zor yöntem çünkü saldırı tekil bir kaynak yerine birçok kaynak geliyor doğal trafiği filtrelemeden engellemek çok zor yani kendilleri fiilen saldırıda bulunmuyorlar bu sayede tespit edilmiyorlar.

Yoksa tespit edilirmi diyorsun ? Hayattada tepit edemezler sqlmapta yapsa nede yapsa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.