İp İle Pc 'ye Sızma

guccuk_knight

Yeni üye
6 Ağu 2007
25
3
İlk önce gireceğiniz pc nin ip sini alın.
İp almak için

başlat > çalıştır > cmd

ye girip açılan siyah sayfaya ipconfig yazın orada yazar.

Gelelim pc ye girmeye

başlat > ayarlar > denetim masası > yönetimsel araçlar > bilgisayar yönetimi

niye tıklayarak eylem menüsünden başka bilgisayara bağ.. ı tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereye kurbanının ip nosunu yazıp entere basarsanız artık pc nin bütün öğeleri önünüzdedir.

Kişi pc yi kullkanırken masaüstüne müdahale edebilirsiniz kendi pcniz gibi kullanabilirsiniz yani ve o kişinin uzaktan bağlanmasını aktive etmelisiniz. Buda şöyle

bilgisayarım > özelliklere gel > uzak kulanıcıların bu bilgisayara girmesini izin ver

deyin ve olur ama unutmayın girişi İPTAL edin yoksa bilgi paylaşımını kötüye kullanmaktan ceza yersiniz teşekkürlerinizi beklerim.
alıntıdırrrr...

Moderatör tarafında düzenlendi:

guccuk_knight

Yeni üye
6 Ağu 2007
25
3
arkadaşlar yorum sizin isteğinize deil kişilere bağlıdır bu yüzden böleşeler yazmayın. konuyu açtığın gün yorum istemişsin ve ard arda mesaj yazıp flood yapmışsın biraz daha dikkat et
edit:sezer_bozkir

ControL

Yeni üye
9 Ağu 2007
4
0
bunu nerden indircez :D onu neden yazmadın :p birde ip i nerden bulcaz chat sitelerine gir ordan al :D:D

belga

Yeni üye
10 Ağu 2007
3
0
bende çalışmadı aynen deneni yaptım evimin bilgisayarını ip aldım evdev işten bağlanayım dedim olmadı en iyisi bence uak yardım

saban0007

Yeni üye
13 Ağu 2007
2
0
bu sadece ağ bilgisayarlarında geçerlii dostum ama fazla kullanıslı degil bunu beyenmedim eger iii biraz daha ii bi şey istiyorsaniz remote admin diye bi program var onu kullanın

sonsuz343434

Yeni üye
17 Ağu 2007
3
0
ya arkadaşlar bir program indirdim ama kendi pcme giriyorum ama kurbana bağlanamıyorum nasıl bağlancam turkojan denilen bir program yardım rica

sonsuz343434

Yeni üye
17 Ağu 2007
3
0
arkadaşlar cvp bekliyorum server gönderdim rar olarak her ha o ordan içindekilerini tıkladı büyük ihtimal server başarıyla gitti ama bağlanamıyorum neden acba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.