İp İle Pc 'ye Sızma

DaronMalakian

Yeni üye
19 Ağu 2007
1
0
dostum dediin yaptım..ama maalesef **.***.***.*.*. bilgisayarı yonetilemiyor..ağ baglantısı bulunamadı..lutfen baska birkomut girin diyor

8 Ağu 2007
83
0
arkadaşlar IP adresini
Başlat>çalıştır>cmd>netstat -n
yazıp enter tuşuna basarak bulabilirsiniz.bulmak için msn den bu kişiyle konuşmalısınız ama en iyi veriyi alabilmek için dosya gönderin farketmez herhangi bişey olabilir.IP adresinin sistemine gireceğiniz kişiye ait olduğunu anlamak için bilgisayarı kapayın sadece sistemine girceğiniz kişiyle konuşun .sonra dediğim gibi yapın IP nin yanında ESTABLISHED yazıyorsa doğrudur . (Not: netstat -n yazarken tire (-) işaretinden önce boşluk bırakın:))

by.kiki

Yeni üye
17 Ağu 2007
19
0
emege saglık çok aso olmuş...bide bu msne adresi .com uzantısı olmadan açılamazmı?bunun cewabını werirseniz sewinirim...

uqurcan01

Yeni üye
23 Ağu 2007
1
0
kardeş benim için ip bulmak sorun olmuyo bir sürü ip buldum camfrog uzerınden ama hiç birinede girmiyor:( yınede emege saglık

alipicakci

Yeni üye
3 Eyl 2006
12
0
ßöyle bir şey yok Arkadaşlar ipconfig sadece kendi ipinizi gösterir ne alaka ise:) vede bilgisayar yönetiminde başka bir bilgisayara baglanabilmeniz icin ilk önce o sisteme administrator olarak login olmaniz lazımki tam yetki olsun.. normal durumda baglandi gibi gözükür ama hicbirsey olmaz..Arkadasim Sanırım ipconfig kendi ipini görünce başka ip sanmış onuda direk bilgisayar yönetim konsolunda girince ipi kendi makinasi oldugu icin doğal olarak bütün haklar vardır...Vaktinizi boşa harcamyın Arkadaşlar lütfen

zerolax

Yeni üye
23 Haz 2007
5
0
ben pek anlayamadımadamın uzak biligasayarın kendisine bağlanması yasak sanasıl bağlanacak ki

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
c ye netstat -n yazın ip görürsünüz genellikle ip nin yanında etabilıshed gibi bişii yazar

kanka_16

Yeni üye
19 Ağu 2007
19
0
teşekkürler arkadaşım ellerine ve yüreğine sağlık sizler oldukça daha çok öğreneceğiz

losemi

Yeni üye
15 Ağu 2007
10
0
günlerdir uğraşıyom ama boş.masa üstü filan açılmıyo.hemde arkimin ip iyle denedim.başkasının ipini bulmayı geçtik zaten.doğru dürüst bişi yokmu yaa...

alipicakci

Yeni üye
3 Eyl 2006
12
0
Arkadaşlar beni neden dinLemiyorsunuz Arkadaşın anlattiği yöntem gecersiz hiç alakası yok ipconfig kendi ipini verir.öyle bağlanabilmeniz icin administrator olarak karşıya login olmaniz gerekyiro ya..boş iş diyorum kimse dinLemiyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.