İp İle Pc 'ye Sızma

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
her pcnin güvenlik duvari wer paylaşima açik pc bulmak biraz zor işe yarıcağını sanmiorm ginede tşk ler

By_LaNCeLoT

Katılımcı Üye
16 Eki 2008
261
0
iSTaNBuL
ip adresini nerden bulucaz ? onun hakkındada bilgi verirsen çok işime yarar,,saol.
kardesim.mesela msn de konuşuyorsun sen konuşurken,baslat -calıştır-cmd-yaz konuştuyun kişin ip adresi çıkar.veya sitede arkadasların vermiş olduğu progranlar var.mesela commview.bunu siteden bul yükle.konuşurken filenin altındaki tusa bas mavi ok isareti ile olan konuştuyun kişin ip adresidir.bunu sitede arkadaslar verdiler onu arastır.

By_LaNCeLoT

Katılımcı Üye
16 Eki 2008
261
0
iSTaNBuL
aklıma gelmişken söliyeyim .birde sitede yeni olan arkadaslarımız.program araken arama .kısmı var giriş sayfasında .istedileri programı yazsınlar oraya sayfa cıkıyor .ordan ilgisini ceken programa bakın.

arif1994

Yeni üye
16 Ara 2008
9
0
kardeş teşekür ederim ama bu xp professıonal da başlat>ayarlar konumu yok bunu nasıl bulabiliriz

holox

Yeni üye
27 Ara 2008
6
0
yönetimsel araçlar şöyle açılıyor ben de başlat/ayarlar/denetim masası/performans ve bakım/yonetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi/ burdan girebilirsin yardım edebildiysem ne mutlu bana

26 Kas 2008
110
0
eger bulamıyorsanız oradan ugrasmayın arkadaslar bılgısayırma gelın mausunuza sagına tıklayın ve yonetımı secın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.