Iphone 4s v galaxy s4

Shooter_

Katılımcı Üye
8 Nis 2009
740
0
c:/windows/system32
arkadaslar ıphone 4s var bende kardesımdede galaxy s4 var degıselım dıyor degısıyımmı ne dersınız 1 kere degısınce bır daha degısmez benımle ıphone vırus sıkıntısı yok cok rahat telefon akarı kokarı yok ama s4 de cok canlı telefon kararsızım

coymax

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
271
0
HATAY
eyvallah glxy s4 daha iyi doğrudur donanımsal olarak sadece ama yazılımsal olarak ıphone 3gs bile s4 ü açık ara fark ile geçer arkadaş zaten ıphone 4 ün karizması bile s4 ü katlar

Greenhack

Üye
3 Haz 2013
70
0
Emin misin S4 Ekranı Iphone 4'den daha büyük yazılımsal olarak Android geçmek üzere az kaldı. Hatta geçtide denilebilir.

Kardeşim android i geçmek üzere az kaldı dediğinden bile anlaşılıyorki android telefon kullanıyorsun.Ve bu işler hakkında hiç bir bilgin yok.

Neyse ben konuyu açan arkadaşa döneyim en baştan belirteyimki benim seçeneğim ıphone4s

1.Olarak ios androide göre herzaman daha iyidir çünkü hem virüs almayan bir yapıya sahiptir hemde uygulama bolluğu açısından daha zengindir.
2.İos android gibi bir süreden sonra kasmalar yaratmaz.Kendimden örnek vereyim IPHONE 3GS kullanıyorum s3 ü 2ye katlar diyebilirim.Belki hız bakımından s3 daha iyi olabilir ama bir süre sonra kasacaktır ve telefondan hep birşeyler silmek zorunda kalacaksın.
3.Android açık bir kutudur.İos ise kapalı bir kutudur. İos un tek kötü yanı budur.
4.Bir düşün bakalım kardeşin neden takas etmek istiyor belliki oda androidin apple ın yaptığı işlerden kötü olduğunu anladı ve takas etmek istediğini söyledi.

Eğer birgün android telefon alıcaksan bu android 20.2.2 çıktığında almanı tavsiye ederim :)

brkcm2

Yeni üye
7 Tem 2013
27
0
Kardeşim android i geçmek üzere az kaldı dediğinden bile anlaşılıyorki android telefon kullanıyorsun.Ve bu işler hakkında hiç bir bilgin yok.

Neyse ben konuyu açan arkadaşa döneyim en baştan belirteyimki benim seçeneğim ıphone4s

1.Olarak ios androide göre herzaman daha iyidir çünkü hem virüs almayan bir yapıya sahiptir hemde uygulama bolluğu açısından daha zengindir.
2.İos android gibi bir süreden sonra kasmalar yaratmaz.Kendimden örnek vereyim IPHONE 3GS kullanıyorum s3 ü 2ye katlar diyebilirim.Belki hız bakımından s3 daha iyi olabilir ama bir süre sonra kasacaktır ve telefondan hep birşeyler silmek zorunda kalacaksın.
3.Android açık bir kutudur.İos ise kapalı bir kutudur. İos un tek kötü yanı budur.
4.Bir düşün bakalım kardeşin neden takas etmek istiyor belliki oda androidin apple ın yaptığı işlerden kötü olduğunu anladı ve takas etmek istediğini söyledi.

Eğer birgün android telefon alıcaksan bu android 20.2.2 çıktığında almanı tavsiye ederim :)

ve ios jailbreakle açık kutu olabilir bunu unutmayın :)

u7Xz

Uzman üye
18 May 2013
1,486
0
İstanbul

Emin misin ? Virüs almayan yapı mı :D ? Sen öyle san... Ben tüm Iphoneları kullandım 5 dahil ama Android gibisi yok sen hiç S4 kullandın mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.