iphone 5 siyah noktalar

HackerJobo

Uzman üye
24 Tem 2012
1,495
0
İstanbul
Cihazı aldıktan 1 hafta sonra kendi kendine ekranın sol tarafında küçük küçük siyah noktalar belirmeye başladı cihazın garantisi yok iligli kişiler yorum yazsın

vgrVE6.jpg

Son düzenleme:

HackerJobo

Uzman üye
24 Tem 2012
1,495
0
İstanbul
kardeşim sol üstü zaten açıklık var gece ışığı geliyo şimdi bu gördüğünüz ölü pixel mi değil mi temizlenir mi temizlenemez mi onu çözmeye çalışıyorum ben

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Hocam ben sana kendi tahminimi yazıyım.
İphone 5 hala güncel demi yani satmazsın durduk yere.
Ekranı bozuldu adam da gitti yaptırttı sonrada eskisi kadar iyi çalışmadı ve tekrar arıza verecekti.
Adam da gitti elimde patlamadan elden çıkarıyım dedi ve telefoncuya sattı.
Telefonuda sen aldın elinde patladı.

Benim tahminim bu tabi, kesin böyle bir şey oldu diye bir şey yok.
Sen Apple Store a ***ür onlar tamir eder ama fiyat pahalı olabilir.

Benim xperia z vardı arka cebimdeydi farketmedim oturdum ön cam çatladı Sony nin servisine gittim 350 TL dediler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.