iphone 6s ,cihazımı açamıyorum

soloteam

Yeni üye
27 Ağu 2019
2
0
Cihazım Apple iphone 6s ,cihazımı açamıyorum ve şarja taktiğimda da acilmiyor acil yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
Cevap: Acil yardim

burdan hemen kod atıyorum telefonuna açılacak :D :trl

acil tarzı konular çöpe ve konu yeri yanlış.
telefoncuya götür telefonunu sorununu öğren bir çok nedeni olabilir açılmamasının

tutefix

Üye
28 Eki 2019
73
0
Samanyolu
Cevap: Acil yardim

Itunes kurulu olan bi bilgisayara bağla bi güç ve home tuşuna aynı anda basılı tut bi hareket olucakmı bak olursa iphone yi geri yükle dersin. kablonda bozulmuş sarj etmiyoda olabilir başka kabloylada dene.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Batarya ile ilgili sorun olabilir ancak farklı sorunlar da olabilir buradan uzaktan kimse bilemez onu o yüzden tavisiyem teknik servis veya herhangi bir telefoncuya götürmen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.