İphone 7

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
Peki son bi soru sorcam

İphone 5s mi?
Samsung galaxy s5 mi?
Lg g4 mü ?
Neden ?

bu çok yanlış bir yaklaşım kanımca. telefondan ne beklediğine bağlı bu sorunun cevabı. Ben telefonum androide nazaran bir tık daha stabil çalışsın, dersen iosu tercih etmen gayet mantıklı olur. Ama ben apk indiririm, telefonla ilgilenir uğraşır karıştırırm dersen Lg öneriyorum. Çünkü samsunglar update-hater gibi bir şey. Android güncellemelerinden sonra telefonlar sapıtıyor tuhaflaşıyor.

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Hocam mesele şu bu bi satış taktiği yeni sürüm çıkınca eski telefonlara yollanan güncellemeler ile telefon yavaşlatılıp yeniyi almaya teşvik edilir. Örneğin iphone 5 için en stabil sürü ios7.1.2 dir. Eğer sürüm güncelleme yapmaz isen bir sorun olmaz. Ayrıca bu bi kural değil yavaşlama olmayada bilir. Sonuç olarak iphone alınmaz :D Eğer alırsan jailbreaksız kullanamazsın pek birşey yapamıyorsun tavsiyem android sülalen raaaaat :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.